В сьомому випуску "Танці з зірками 2017" за місця у проекті змагалися 6 пар танцюристів: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко, Сергій і Сніжана Бабкіна, Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко, Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова та Надя Дорофеєва і Женя Кот.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 7 випуск: які циркові трюки показали зіркові танцюристи

Тематикою сьомого прямого ефіру став "Цирк", в якому танцювальні пари мали не лише виконати призначений жанр танцю, а й відтворити циркове мистецтво у своїх номерах.

Нагадаємо, що в сьомому випуску, на жаль, мали можливість покинути проект навіть не одна танцювальна пара, а, можливо, і дві. Саме тому, щоб голосування глядачів минулого ефіру не були марними, їх вирішили додати до сьогоднішньного сьомого випуску. А всі лінії голосування були відкриті протягом цілого тижня і аж до закінчення 7 прямого ефіру.

На початку ефіру лінії голосування були закриті і в початкову зону ризику потрапили три пари, які набрали найнижчу кількість глядацьких голосів: Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко, Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова і Сергій та Сніжана Бабкіни.

Читайте також: "Все стало по-іншому": що змінилось в стосунках Сергія та Сніжани Бабкіних на "Танцях з зірками"

Однак лінії голосування були одразу ж відновлені та в кінці ефіру знову закриті. Проте за остаточними голосами суддівських оцінок та доданого глядацького голосування за два ефіри, в зону ризику остаточно потрапили такі пари: Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова і Сергій та Сніжана Бабкіни. І з них покине шоу лише одна пара.

Однак проект "Танці з зірками 2017" знову ввів нові правила: дві пари тепер змушені виконувати останній танець "за життя", оцінки за які ставитимуть судді проекту.

Тому, за результатами суддівських балів, проект залишила пара Юрія Ткача та Ілони Гвоздьової. Однак ефір наповнений сюрпризів і Дмитро Комаров вирішив поступитись місцем у проекті зі своєю партнеркою Олександрою Кучеренко.

Тому сьомий ефір "Танців з зірками 2017" покидає пара Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко, яка виконувала ефектний пасадобль. А всі гроші, які глядачі весь тиждень надсилали за їхню пару, Дмитро попросив перерахувати на благодійність для хворого хлопчика.

"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко – Пасадобль

Отже, наступного разу на паркет вийдуть вже 5 танцювальних пар, з яких лише одна отримає перемогу.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск: хлопці і дівчата житимуть разом

"Танці з зірками 2017" – це розважальний танцювальний проект, який проводиться в прямому ефірі, що дає можливість показати свої танцювальні здібності зіркам українського телебачення та сцени із відомими українськими танцюристами.

Кожного випуску зіркові пари отримують тематику наступного шоу та протягом тижня готуються до постановок своїх танців на виснажливих тренуваннях. На очах у телеглядачів та суддів вони мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримали під час тижневих занять.

Українська версія шоу є адаптацією міжнародного телевізійного проекту, що був започаткований у Великій Британії у 2004 році на телеканалі ВВС під назвою "Strictly Come Dancing" і став популярним у багатьох країнах світу.


"Танці з зірками 2017": офіційний логотип цьогорічного проекту

Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1. Його ведучими стали Тіна Кароль та Юрій Горбунов. Перший випуск проекту вийшов на екрани 7 жовтня 2006 року. В журі телешоу були Григорій Чапкіс, Олена Коляденко, Олексій Литвинов. Наступні два сезони проекту відбулися у 2007 році, а вже після чотирьох років перерви проект транслювався на телеканалі СТБ, ознаменувавши себе як 4 сезон.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 6 випуск: чим здивували учасники кастингу в Маріуполі

Після 6 років перерви легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". Наставниками та суворими суддями в проекті "Танці з зірками" стали MONATIK, Катерина Кухар та Влад Яма. За правилами шоу, судді оцінюють танцювальні пари (максимум – 10 балів), які сумуються з смс-голосуваннями глядачів.