Про це розповіли в ТСН.

Однак якими будуть новоутворені пари, стане відомо лише під час прямого ефіру проекту цієї неділі, 1 вересня на телеканалі "1+1" о 21:00.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 5 випуск: яка пара залишила танцювальний проект

Так, цього тижня 6 танцювальних пар, – Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко, Сергій і Сніжана Бабкіна, Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко, Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова та Надя Дорофеєва і Женя Кот, – на один тиждень обміняються партнерами та вже через декілька днів вийдуть на головний паркет країни.

Тим часом, зіркові учасники проекту вже діляться своїми переживаннями в соціальних мережах.

"Наступний ефір буде дуже несподіваними. Не тільки для глядачів, але й для мене", – написала партнерка Дмитра Комарова Олександра Кучеренко на своїй сторінці в Instagram.

В інших двох публікаціях "Міс Україна 2016" розповідає, що не може уявити, хто ж їй "попадеться" за партнера у 6 випуску. Можливо, це буде Юрій Ткач, – зазначила Олександра в мережі.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 5 випуск: яких героїв з кінематографу обрали танцюристи

На що Дмитро Комаров теж кумедно відповів:

"Сашка, вибач. На тиждень йду до іншої. Друзі, як думаєте, кого мені в пару поставлять організатори? Цур, суддів не пропонувати, тільки танцюристів, точніше – танцівниць", – зазначив Дмитро Комаров.

Олена Шоптенко також прокоментувала випробування проекту на цей тиждень.

"Ми багато з чим справлялися. З нескінченними репетиціями, з недосипанням, з травмами, із зовнішнім і внутрішнім, з емоціями і зі словами. Але те, з чим ми маємо впоратися в наступному ефірі, чесно кажучи, сильно вибиває з колії і зводить нанівець будь-яку мотивацію. Але ми впораємося. Тому що show must go on. Я поки не знаю, що я буду робити, але я точно придумаю і зроблю", – підписала світлину у соціальних мережах Олена Шоптенко.

Нагадаємо, що минулого прямого ефіру, який відбувся 24 жовтня, учасники проекту "Танці з зірками" перетворились у героїв світового кінематографу. Співачка Камалія, яка покинула проект минулого тижня в п'ятому прямому ефірі з партнером Дмитром Жуком, прокоментувала світ "виліт" з шоу.