В шостому випуску "Танці з зірками 2017" за місця у проекті змагалися 6 пар танцюристів: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко, Сергій і Сніжана Бабкіна, Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко, Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова та Надя Дорофеєва і Женя Кот.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 6 випуск: з якими партнерами обмінялись розгублені танцюристи

Тематикою шостого прямого ефіру стали "Танці народів світу", в якому танцювальні пари мали не лише виконати призначений жанр танцю, а й обмінятись партнерами за назначенням творців шоу.

В зону ризику потрапили дві пари, які набрали найнижчу кількість голосів глядачів: пара Ахтема Сеітаблаєва та Ілони Гвоздьової та пара Сергія Бабкіна та Олександри Кучеренко. Проте за остаточними голосами суддівських оцінок та глядацького голосування, проект не залишила жодна пара.

"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: хто покинув танцювальний проект

Щоб не змінювати умови шоу, 6 прямий ефір став виключенням і в цьому випуску не довелось покидати проект жодній парі через зміну партнерів. Однак наступного прямого ефіру голоси 6 випуску додадуться до 7 випуску, а проект зможуть покинути не лише одна пара, а можливо, що й відразу дві.

Отже наступного разу на паркет вийдуть знову 6 танцювальних пар, з яких лише одна отримає перемогу.

Читайте також: Наталя Могилевська одягнула пальто на голе тіло та розповіла, що змінило її життя

"Танці з зірками 2017" – це розважальний танцювальний проект, який проводиться в прямому ефірі, що дає можливість показати свої танцювальні здібності зіркам українського телебачення та сцени із відомими українськими танцюристами.

Кожного випуску зіркові пари отримують тематику наступного шоу та протягом тижня готуються до постановок своїх танців на виснажливих тренуваннях. На очах у телеглядачів та суддів вони мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримали під час тижневих занять.

Українська версія шоу є адаптацією міжнародного телевізійного проекту, що був започаткований у Великій Британії у 2004 році на телеканалі ВВС під назвою "Strictly Come Dancing" і став популярним у багатьох країнах світу.


"Танці з зірками 2017": офіційний логотип цьогорічного проекту

Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1. Його ведучими стали Тіна Кароль та Юрій Горбунов. Перший випуск проекту вийшов на екрани 7 жовтня 2006 року. В журі телешоу були Григорій Чапкіс, Олена Коляденко, Олексій Литвинов. Наступні два сезони проекту відбулися у 2007 році, а вже після чотирьох років перерви проект транслювався на телеканалі СТБ, ознаменувавши себе як 4 сезон.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон: хто розгнівав Шурова та змусив танцювати Каменських в 5 випуску

Після 6 років перерви легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". Наставниками та суворими суддями в проекті "Танці з зірками" стали MONATIK, Катерина Кухар та Влад Яма. За правилами шоу, судді оцінюють танцювальні пари (максимум – 10 балів), які сумуються з смс-голосуваннями глядачів.