В шостому випуску "Танці з зірками 2017" за місця у проекті змагалися 6 пар танцюристів: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко, Сергій і Сніжана Бабкіна, Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко, Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова та Надя Дорофеєва і Женя Кот.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 5 випуск: яких героїв з кінематографу обрали танцюристи

Попередній п'ятий випуск шоу "Танці з зірками" вийшов на екрани 24 вересня, тематикою якого став "Світовий кінематограф". В п'ятому випуску проекту "Танці з зірками 2017" проект покинула пара Камалії та Дмитра Жука.

Тематикою сьогоднішнього ефіру стали "Танці народів світу", в якому танцювальні пари мали не лише виконати призначений жанр танцю, а й обмінятись партнерами за назначенням творців шоу.

Розпочав шостий ефір шоу ексцентричний танцювальний проект "D’arts" з пристрасним аргентинським танго.

"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: "D’arts"

Читайте також: "Танці з зірками 2017": чому партнерка Дмитра Комарова піде до іншого учасника

Щодо танцювальних представлень учасників, які виступають під живе виконання оркестру і вокалістів "Голосу країни", їм довелось співпрацювати на паркеті з виконавцями: Вірою Кекелією, Інгрет (Інгрет Костенко), Мартою Адамчук, LAUD (Влад Каращук) і Лукою (Андрій Лучанко).

Епатажний ведучий Юрій Горбунов та колишній учасник "Танців з зірками 2017" Олександр Скічко запросили на танцювальний паркет першу пару – Ахтема Сеітаблаєва і його нову партнерку Ілону Гвоздьову, які виконали квікстеп.


"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: Ахтем Сеітаблаєв та Ілона Гвоздьова – Квікстеп

Наступними на танцювальний паркет вийшла пара Юрія Ткача та його нова танцювальна партнерка Сніжана Бабкіна. Весела пара виконала запальний індійський танець фрістайл.

Саме цій парі суддя Катерина Кухар подарувала свій особливий привілей та знак уваги – квітку соняшника.


"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: Юрій Ткач і Сніжана Бабкіна – Фрістайл

Неочікувана та новостворена пара, яка здивувала глядачів та шанувальників проекту – це Сергій Бабкін та Олександра Кучеренко. Новоспечений дует танцюристів виконав пасодобль.


"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: Сергій Бабкін і Олександра Кучеренко – Пасодобль

Зворушлива новостворена пара Наді Дорофєєвої та Ігоря Кузьменко виконали чуттєве контемперарі. Їхній танець отримав найвищі та максимальні оцінки у шоу – 30 балів.


"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: Надя Дорофеєва та Ігор Кузьменко – Контемперарі

Читайте також: Наталя Могилевська одягнула пальто на голе тіло та розповіла, що змінило її життя

Найпристрасніший номер 6 прямого ефіру в новоствореної пари Наталі Могилевської та Жені Кота справді запалив паркет. Пара виконала гарячий джаз-фанк.


"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: Наталія Могилевська та Женя Кот – Джаз-фанк

Останніми на танцювальний паркет вийшла зовсім неочікувана пара – Олени Шоптенко та нового партнера Дмитра Комарова. Учасники виконали японське ча-ча-ча.


"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: Дмитро Комаров і Олена Шоптенко – Ча-ча-ча

На шостий випуск "Танці з зірками 2017" також завітав спеціальний гість – український співак Макс Барських, який виконав пісню "Туманы".


"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: Макс Барських – "Туманы"

За результатами голосування журі, в трійці лідерів опинилися Надя Дорофєєва та Ігор Кузьменко – 30 балів, Наталя Могилевська та Женя Кот – 27 балів, Юрій Ткач та Сніжана Бабкіна – 26 балів.


Турнірна таблиця суддівських голосів 5 випуску проекту "Танці з зірками 2017"

Читайте також: Х-фактор 8 сезон: хто розгнівав Шурова та змусив танцювати Каменських в 5 випуску

"Танці з зірками 2017" – це розважальний танцювальний проект, який проводиться в прямому ефірі, що дає можливість показати свої танцювальні здібності зіркам українського телебачення та сцени із відомими українськими танцюристами.

Кожного випуску зіркові пари отримують тематику наступного шоу та протягом тижня готуються до постановок своїх танців на виснажливих тренуваннях. На очах у телеглядачів та суддів вони мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримали під час тижневих занять.

Українська версія шоу є адаптацією міжнародного телевізійного проекту, що був започаткований у Великій Британії у 2004 році на телеканалі ВВС під назвою "Strictly Come Dancing" і став популярним у багатьох країнах світу.


"Танці з зірками 2017": офіційний логотип цьогорічного проекту

Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1. Його ведучими стали Тіна Кароль та Юрій Горбунов. Перший випуск проекту вийшов на екрани 7 жовтня 2006 року. В журі телешоу були Григорій Чапкіс, Олена Коляденко, Олексій Литвинов. Наступні два сезони проекту відбулися у 2007 році, а вже після чотирьох років перерви проект транслювався на телеканалі СТБ, ознаменувавши себе як 4 сезон.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск: яким учасникам кардинально змінили зовнішність

Після 6 років перерви легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". Наставниками та суворими суддями в проекті "Танці з зірками" стали MONATIK, Катерина Кухар та Влад Яма. За правилами шоу, судді оцінюють танцювальні пари (максимум – 10 балів), які сумуються з смс-голосуваннями глядачів.


"Танці з зірками 2017" 4 випуск: судді шоу – MONATIK, Катерина Кухар та Влад Яма

MONATIK – 31-річний український співак Дмитро Монатік, танцюрист, автор пісень та композитор, який лише за декілька років підкорив українську сцену своїм новаторським виконанням пісень. Дмитро був учасником шоу "X-Фактор", "Танцюють всі!" і "Зірковий ринг", а також став суддею 3 сезону проекту "Голос. Діти".

Співак отримав безліч нагород у 2016 та 2017 році, однак однією з його найяскравіших сторінок творчості в очах глядачів залишився номер-відкриття першого півфіналу міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення – 2017", яке проходило цьогоріч в Україні.

Читайте також: Monatik відкрив перший півфінал Євробачення-2017: яскраві фото та відео виступу

Катерина Кухар – всесвітньо відома балерина та прима українського балету Національної опери України імені Тараса Шевченко. У 2012 році стала заслуженою артисткою України. 35-річна Катерина прославила український балет на весь світ, гастролюючи з постановками по країнах Європи, Азії та Північної Америки.

Минулого 2016 року Катерину Кухар було нагороджено Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. А 10 липня 2017 року стала суддею п'ятого сезону телевізійного проекту "Танці з зірками".

Влад Яма – один з найвідоміших українських танцюристів та хореографів, який став фіналістом першого сезону телевізійного проекту "Танці з зірками" з сьогоднішньою учасницею шоу Наталією Могилевською. Танцюрист також був суддею таких телевізійних проектів як "Танцюють всі!" та "Україна має талант".

Влад Яма є володарем Кубку України з бальних танців, а також є переможцем відкритого чемпіонату Лондона зі спортивних танців серед любителів.

Ведучими проекту є відома українська співачка Тіна Кароль, зірка українського телебачення та незмінна ведуча програми "Світське життя" Катя Осадча, телеведуча Лілія Ребрик, а також відомий український шоумен та ведучий Юрій Горбунов.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 6 випуск: які учасники залишили танцювальне шоу

"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: Ахтем Сеітаблаєв та Ілона Гвоздьова – Квікстеп

"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: Юрій Ткач і Сніжана Бабкіна – Фрістайл

"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: Сергій Бабкін і Олександра Кучеренко – Пасодобль

"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: Надя Дорофеєва та Ігор Кузьменко – Контемперарі

"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: Наталія Могилевська та Женя Кот – Джаз-фанк

"Танці з зірками 2017" 6 випуск дивитись онлайн: Дмитро Комаров і Олена Шоптенко – Ча-ча-ча