На шоу "Х-Фактор" 8 сезон 6 випуск на сцену з’являлися учасники, які всіма силами намагалися здивувати суддів і підкорити їх своїми голосами. Втім, не всім це вдалося.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон: хто розгнівав Шурова та змусив танцювати Каменських в 5 випуску

Деякі учасники, на думку суддів, не мали хороших вокальних даних для участі в проекті. Інші, навпаки, змусили журі захоплено спостерігати за виступом і слухати чарівні голоси.

Кожен, хто мріє про велику сцену, може отримати шанс продемонструвати свої вокальні здібності всій Україні. Суддівську четвірку, яка оцінює учасників, представляють: Настя Каменських, Олег Винник, Дмитро Шуров (PIANOБОЙ) і Андрій Данилко. Також, у проекті з'явився новий ведучий Андрій Бедняков. Він підтримує учасників і розважає публіку. А сьогодні цей кастинг був для нього особливим, адже Маруіполь – його рідне місто.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон: що розізлило Дмитра Шурова в 4 випуску

Х-фактор 8 сезон 6 випуск дивитись онлайн: Jazz City Band – Стыцамен

Запальний гурт на чолі з дівчиною-солісткою справді запалив зал своїй першим номером. Група приїхала на кастинг прямо із-за весільних столів. Своєю піснею, яку вони перед суддями спочатку вирішили тримати в секреті, вони і підкорили їхні серця.

Вся суддівська четвірка лише позитивно про них відгукнулась та подарувала їм чотири "так".

Х-фактор 8 сезон 6 випуск дивитись онлайн: Анна Некрасова – Революция

Унікальна історія наступної конкурсантки Анни Некрасової справді зворушила глядацький зал та глядачів. За словами учасниці кастингу, Аня подивилась 7 сезон "Х-фактору" і подумала, що вона теж хоче піти і спробувати свої сили. Однак для здійснення своєї мрії жінка вирішила поставити собі мотивацію та схуднути майже на 60 кілограмів.

Однак неймовірне перевтілення не допомогло їй на кастингу, – через не надто хороше виконання пісні вона отримала чотири "ні" від суддів. Особливо негативно відреагував на виступ Анни Сергій Шуров.

Х-фактор 8 сезон 6 випуск дивитись онлайн: Наталя Сирба – Hora Din Moldova

Наступна конкурсантка з міста Одеса, якій набридло працювати в караоке-барі, вирішила спробувати і власні сили в якості співачки, якою вона так давно мріяла стати. Оскільки дівчина є корінною молдаванкою, вона вирішила виконати пісню на рідній мові з рідного краю.

Дівчині вдалось підкорити серця вимогливих суддів, через що вона отримала заповітних чотири "так".

Х-фактор 8 сезон 6 випуск дивитись онлайн: Элвис Одобряет – Заначка

Епатажний гурт на чолі із запальним солістом, який завжди був прихильником рок-н-ролу, вирішив здійснити давню мрію та потрапити на велику сцену. Навіть в літніх роках, він переодягнувся в образ легендарного Елвіса Преслі та змусив весь зал танцювати стоячи під виконання пісні "Заначка".

З солістом гурту навіть Настя Каменських вирішила зробити фото на пам'ять, а Сергій Шуров сів за барабани і на великий подив зламав палички для інструменту. Однак гурт все ж отримав три "так" та одне "ні" від Олега Винника.

Х-фактор 8 сезон 6 випуск дивитись онлайн: Ніка Прокоп'єва – Chandelier

Скромна 21-річна Ніка теж вирішила спробувати себе на сцені, незважаючи на її небезпечну роботу – охоронець в службі безпеки аеропорту. Дівчина навіть продемонструвала свої вміння огляду людей на Олегу Виннику, що дуже повеселило суддів і гостей залу. Однак незважаючи на жарти, дівчина зворушила суддів своїм неймовірним голосом під пісню виконавиці Sia.

Після закінчення виконання пісні, всі четверо суддів та зал аплодував стоячи. Сергій Шуров аж заплакав після її виступу і загалом дівчина отримала чотири "так".

Х-фактор 8 сезон 6 випуск дивитись онлайн: Володимир Тимофєєв – Тучи–дэбилы

Веселому чоловіку 33 роки, однак його жарти і спосіб заробляння грошей, – пісні та продаж меблів, – не стали на заваді отримати місце в кастингу у Маріуполі. Володимир вирішив виконати власну авторську пісню, використовуючи замість музики власний свист.

Виступ хлопця вразив суддів, через що він отримав квиток у тренувальний табір у вигляді чотирьох "так".

Х-фактор 8 сезон 6 випуск дивитись онлайн: Мелодія – Ой у вишневому саду + Venus Shizgara

Жінки з колективу "Мелодія", які працюють на місцевому комбінаті, вирішили спробувати власні сили на кастингу "Х-фактору". Ведучий Андрій Бедняков розповів, що до кар'єри ведучого на телебаченні, він теж 3 роки працював електрослюсаром на цьому ж комбінаті. Він їх і запросив на шоу, яким справді вдалось зачарувати суддів українським виконанням пісні "Ой у вишневому саду", яка через кілька секунд перетворилась у пісню "Venus Shizgara".

Жінки, які співають разом 12 років, залишили як багато позитивних емоцій, так і негативних відгуків, однак все ж отримали від суддів три "так" і одне "ні" від Дмитра Шурова.

Х-фактор 8 сезон 6 випуск дивитись онлайн: Софія Ліхачова – Кохання

18-річна дівчина з Алчевська ще з першого сезону проекту "Х-фактору" мріяла потрапити на велику сцену. Вона навіть зазіхнула на виконання пісні одного із суддів, – Дмитра Шурова "Кохання". Ця пісня стала для неї наче символічною, адже в неї наче відбувся перехід в доросле життя. Софія зовсім неочікувала, що під час виступу до неї стане в дует сам автор пісні – Pianoboy.

Дмитро Шуров одобрив виконання пісні учасниці та разом з Андрієм Данилком сказали їй "так". Однак всі інші двоє суддів сказали їй "ні" і через це вона не пройшла в тренувальний табір. Але дівчина не лише здійснила свою мрію, заспівавши разом з Дмитром, а й отримала від нього особисте запрошення на його концерт.

Х-фактор 8 сезон 6 випуск дивитись онлайн: Ярослав Прикоп – Кони привередливые

Андрій Бедняков знову тут зустрів своє давнє минуле – знайомого Ярослава, з яким він грав в юності в одній команді з "КВН". Хлопець працює артистом в місцевому театрі і вирішив виконати на сцені пісню Володимира Висоцького.

Пісня під виконання гітари дуже "запала в душу" суддям та глядачам, однак Андрій Данилко та Дмитро Шуров все ж відповіли Ярославу "ні", а інші двоє суддів сказали "так", через що він не мав би пройти далі в шоу. Однак в останню мить Андрій Данилко змінив своє рішення та дав можливість потрапити йому в тренувальний табір.

Х-фактор 8 сезон 6 випуск дивитись онлайн: Анна Зарудна – Я у тебе одна

Жінка приїхала в Маріуполь на кастинг з маленького села, в якому завжди намагається доглядати за господаркою, утримувати домашній побут та навіть організовувати сільські концерти. На сцені кастингу Анна не лише обцілувала всіх суддів та взяла в них автографи, а й виконала пісню Наталі Бучинської "Я у тебе одна".

Жінка отримала два "так" і два "ні", що не дозволило пройти їй далі в шоу.

Х-фактор 8 сезон 6 випуск дивитись онлайн: Сергій Соловйов – Роман

Юний хлопець з невдалою історією кохання вирішив спробувати свої сили на проекті. Сергій мав стосунки та навіть деякий час жив разом з дівчиною, однак одного вечора він прийшов у їхній спільний дім там побачив свої речі у під'їзді. Згодом йому стало зрозуміло, що дівчина зустріла іншого, і власне підтвердження своїм здогадам він побачив сам.

Він вирішив виконати на кастингу пісню дуету "НеАнгели" "Роман", чим і підкорив суддів. Хлопець отримав три "так" та одне "ні" від Дмитра Шурова.

Х-фактор 8 сезон 6 випуск дивитись онлайн: Вікторія Рихлюк – Хто ти

25-річна матір двох дітей вирішила не лише обмежувати себе побутом, навчанням та важкими домашніми справами, вирішила піти на кастинг проекту. Вікторія вже давно мріяла стати артисткою, тому вона почала це з виконання пісні Гайтани "Хто ти".

Чуттєве виконання пісні справді зворушило суддів та отримало у відповідь три "так" від вимогливих суддів та одне "ні" від Дмитра Шурова. Однак молода матір все ж потрапила у тренувальний табір.

Х-фактор 8 сезон 6 випуск дивитись онлайн: DOMINATOS – Night Of Horror

Неординарний гурт, який складається з чотирьох учасників, вже давно між собою знайомий. Спочатку вони всі разом закінчили один музичний заклад, а сьогодні вирішили в складі єдиного гурту підкорити сцену. Однак один з гітаристів Андрій на привеликий подив також грає разом із Олегом Винником під час його виступів.

Вихід музиканта та цілого гурту здивував не лише суддю, а всіх глядачів. Гурт DOMINATOS з піснею "Night Of Horror" отримав від суддів чотири бажаних "так".