В п'ятому випуску "Танці з зірками 2017" за місця у проекті змагалися 7 пар танцюристів: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко, Камалія і Дмитро Жук, Сергій і Сніжана Бабкіна, Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко, Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова та Надя Дорофеєва і Женя Кот.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 5 випуск: яких героїв з кінематографу обрали танцюристи

Тематикою 5 ефіру став "Світовий кінематограф", в якому танцювальні пари мали перетворитись у героїв улюблених стрічок та виконати заданий їм стиль танцю.

В зону ризику потрапили дві пари, які набрали найнижчу кількість голосів глядачів: пара Наді Дорофєєвої та Євгенія Кота і пара Камалії та Дмитра Жука. Проте за остаточними голосами суддівських оцінок та глядацького голосування, проект залишила пара Камалії та Дмитра Жука.

Пара Камалії та Дмитра Жука виконувала ніжний контенпт в образі головних героїв фільму "Титанік" – Джека та Рози. За результатами суддівських оцінок та смс-голосувань глядачів, пара покинула танцювальний проект "Танці з зірками 2017".

"Танці з зірками 2017" 5 випуск дивитись онлайн: Камалія і Дмитро Жук – "Титанік"

Отже наступного разу на паркет вийдуть вже 6 танцювальних пар, з яких лише одна отримає перемогу.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: у четвертому випуску вибула Ірина Симчич

"Танці з зірками 2017" – це розважальний танцювальний проект, який проводиться в прямому ефірі, що дає можливість показати свої танцювальні здібності зіркам українського телебачення та сцени із відомими українськими танцюристами.

Кожного випуску зіркові пари отримують тематику наступного шоу та протягом тижня готуються до постановок своїх танців на виснажливих тренуваннях. На очах у телеглядачів та суддів вони мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримали під час тижневих занять.

Українська версія шоу є адаптацією міжнародного телевізійного проекту, що був започаткований у Великій Британії у 2004 році на телеканалі ВВС під назвою "Strictly Come Dancing" і став популярним у багатьох країнах світу.


"Танці з зірками 2017": офіційний логотип цьогорічного проекту

Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1. Його ведучими стали Тіна Кароль та Юрій Горбунов. Перший випуск проекту вийшов на екрани 7 жовтня 2006 року. В журі телешоу були Григорій Чапкіс, Олена Коляденко, Олексій Литвинов. Наступні два сезони проекту відбулися у 2007 році, а вже після чотирьох років перерви проект транслювався на телеканалі СТБ, ознаменувавши себе як 4 сезон.

Після 6 років перерви легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". Наставниками та суворими суддями в проекті "Танці з зірками" стали MONATIK, Катерина Кухар та Влад Яма.