Письменник публічно підтримав Дарину Вдовенко у своїх соцмережах. На його думку, цей вчинок дівчини щодо Лободи був доречним.

До теми "Її місце в смітнику": мережу розривають меми з Лободою, яка зганьбилася у Харкові

Руслан Горовий заступився за дівчину з плакатом

Водночас письменника здивувало те, що натовп у Харкові не став на захист дівчини, яку публічно принижувала Світлану. Він вважає, що співачка булила Дарину на очах інших людей.

За його словами, були якісь смішки, "дорослі дядьки сиділи і сприймали, ніби це все нормально".

Намагання співачки зробити з лимона лимонад – зрозуміло, вона намагається використати будь-яку ситуацію для власного піару. Вчинок дівчинки цілком доречний і конкретний – вона не хоче бачити людину, яка топила за русскій мір,
– пояснив Руслан.

Що Горовий каже про Лободу

Горовий каже, що Лобода могла змінитися, але українці не мають забути всього автоматично.

"Ця людина не була ні україноцентричною, ні налаштованою на Україну. Вона завжди була налаштована, судячи з того, що я бачу як громадянин України, тільки на гроші", – сказав Руслан.

Письменник розповів, що підтримав дівчинку в інтернеті та навіть відправив їй невеликі подарунки.

Що відомо про скандал з Лободою у Харкові: коротко

  • Скандальна співачка 25 червня виступила біля зоопарку в Харкові. Але вона зіткнулася зі спротивом юної дівчини – 16-річна Дарина прийшла на виступ з плакатом "Харків без Лободи". На це артистка почала публічно принижувати її.
  • Вдовенко розповіла, що почувала в цей момент. "Мені було неприємно й гидко. Я її спитала: "Чому ви мене торкаєтеся?", – сказала Дарина. Крім того, дівчина пригадала, що до неї кілька разів підходили охоронці співачки.
  • Після хвилі хейту в мережі Світлана Лобода поспішила виправдатися за свій вчинок. Вона навіть заявила, що пишається Дариною Вдовенко та її позицією.
  • Цікаво, що співачка вже закрила коментарі під своїми останніми дописами через критику, однак це не зупиняє людей хейтити її далі. Як українці реагують на цинічний вчинок Лободи – читайте у нашій добірці.