Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на нікчемний вчинок Лободи у Харкові, коли вона принизила школярку. 24 Канал зібрав меми про скандал з співачкою.

До теми "Я не поважаю Лободу": що відомо про 16-річну Дарину Вдовенко, яка вийшла на протест у Харкові

Відео з Лободою викликало резонанс у соцмережах та ЗМІ, все більше українців відвертаються від артистки, яка колись активно заробляла рублі в Росії.

В мережі вже створили безліч мемів на Світлану Лободу. Дехто не розуміє, чому її так і не запхали у смітник, як це зробили з Чорновілом.

Користувачі висміюють позицію та поведінку Лободи, а також вважають, що ця тема "переплюнула" виставу Пригожина у Росії та навіть повернення Винника в інфопростір.

Деякі українці зображують скандальну співачку на гербі Росії, натякаючи, що Лобода досі залишається проросійську. Адже вона багато років жила та заробляла за поребриком.

Дехто зобразив Лободу як злого монстра, який накинувся на бідну дівчину. Десь так це і виглядало, коли Світлана підійшла до 16-річної Дарини і принижувала її.

Незважаючи на це, Лобода збирається продовжити свій «тур» містами України і наступний свій виступ хоче провести в Дніпрі. Проте українці натомість пропонують її "поплавати".

Що відомо про скандал з Лободою у Харкові: коротко

  • Скандальна співачка 25 червня виступила біля зоопарку в Харкові. Там співачка зіткнулася зі спротивом юної дівчини – 16-річна Дарина прийшла на виступ з плакатом "Харків без Лободи". На це співачка почала публічно принижувати дівчину.
  • Вдовенко розповіла, як почувалася в цей момент. "Мені було неприємно й гидко. Я її ще спитала: "Чому ви мене торкаєтеся?", – сказала вона. Крім того, Дарина розповіла, що до неї кілька разів підходили охоронці, намагалися її зняти та погрожували.
  • Після хвилі хейту в мережі Світлана Лобода поспішила виправдатися за свій вчинок. Вона навіть заявила, що пишається Дариною Вдовенко та її позицією.
  • Цікаво, що співачка вже закрила коментарі під своїми останніми дописами через критику, однак це не зупиняє людей хейтити її у соцмережах.