Виявляється, його вже зупиняли на блокпостах, але повістку чомусь не дали. Цікаво, що акторка Дар'я Легейда днями заявила, що готова піти на фронт.

Це цікаво На танку з побратимами: Віталій Козловський показав нове відео з фронту

Чи готовий чоловік MamaRika йти на фронт

Сергій Середа висловився про можливу мобілізацію. Він заявив, що не боїться піти на фронт і, якщо йому вручать повістку, ховатися не буде.

Чи хотів би я, щоб зараз проїхала машина, вони вийшли і кожному (повістки – 24 Канал) роздали? Чесно скажу – мабуть, не хотів би. Чи буду я тікати в ліс? Ні,
– відповів актор.

Чоловік MamaRika також розповів, що його неодноразово зупиняли на блокпостах, проте пропускали, коли він пояснював, що везе дрони військовим.

"Не раз у мене було таке, що я проїжджав блокпост, мене зупиняли із цими повістками, але мені її не давали з різних причин… Мене зупиняють і питають, що везете? Кажу – дрони такій-то бригаді. Він подивився на повістки, на мене і каже: "Їдьте!", – пригадав Сергій.

Дивіться повне інтерв'ю з Сергієм Середою: відео

Раніше Середа хотів піти добровольцем

Ще на початку повномасштабного вторгнення Сергій планував піти добровольцем, але його відмовила дружина. MamaRika зі сльозами на очах просила чоловіка залишитися з нею і дитиною. Тоді Середа ображався на неї. За її словами, він не пішов добровольцем тільки заради сина.

Крім того, Сергій говорив, що не розглядає виїзд за кордон, бо в Україні він – вдома, і це його обов'язок. На його думку, тут під обстрілами спокійніше.

Сергій Середа зізнався, що не хоче на фронт: дивіться відео онлайн

Зірки слухать в ЗСУ: останні новини

  • Модель та актор Назар Грабар разом з братом захищав Україна на передовій. На жаль, Ілля загинув під час бою з окупантами у грудні 2022 року. Тепер Назар отримав телефон брата, тож показав його останнє відео, зняте за кілька годин до загибелі Іллі.
  • Днями репер Yarmak повідомив, що став командиром підрозділу управління дронами. Це рішення відповідальне для артиста, але захисник відчуває, що достатньо компетентний.
  • Маша Єфросиніна вперше розповіла, чим її чоловік-військовий займається у ЗСУ. Виявляється, Тимур Хромаєв вже командир бригади, у його підрозділі понад 100 людей. Вони займаються радіоелектронною боротьбою, БпЛА та дронами – знищують ворожі цілі.
  • Віталій Козловський з червня 2023 року також несе службу у ЗСУ. Схоже, що артист воює на Донецькому напрямку, адже нещодавно він відвідав залізничний вокзал у Краматорську, який атакувала Росія.