Артист опублікував інстаграм-сторіс, яку зняв просто на танку з побратимами. Раніше Козловський також ділився з шанувальниками, як готує обід посеред лісопосадки.

Не пропустіть Я посилаю грубо, – Маша Ефросиніна зізналася, як реагує на хейт в бік чоловіка-військового

Віталій Козловський показався на фронті

Український співак та віднедавна військовий у такий спосіб вирішив привітати шанувальників з Днем танкових військ України, який святкують 14 вересня.

Спершу Козловський зняв ґрунтову дорогу, де було видно лише танк, проте згодом перевів камеру на себе. У короткому ролику можна було помітити, що захисник одягнений у військову форму – футболку та штани кольору-хакі. Окрім цього, він мав чорні окуляри.


Віталій Козловський з побратимами на танку / Скриншот з інстаграм-сторіс військового

Віталій Козловський вступив до ЗСУ: що відомо

  • У червні співак повідомив, що його мобілізували. Спочатку він пройшов навчання, а згодом склав присягу та поїхав на фронт. Козловський служить в штурмовій бригаді "Рубіж".
  • 1 серпня Віталій показався в авто – у дорозі на фронт. Протягом кількох тижнів він інколи виходив на зв'язок та показував реалії життя військових: з маленькими сусідами – польовими мишами.
  • Артист зізнавався, що сумує за творчістю та сценою. Але зауважив, що по-іншому він зараз не може, адже в його країні війна.
  • Нещодавно Віталій Козловський відвідав Краматорськ та показав залізничний вокзал. Йдеться про те місце, куди 8 квітня 2022 року прилетіла російська "Точка-У". Вона вбила понад 60 людей.