Репер Олександр Yarmak, який з перших днів повномасштабного вторгнення пішов на фронт, повідомив про зміну посади. Тепер він – керівник підрозділу керування дронами.

До теми "Донбаська корчма": Віталій Козловський показав, як з побратимами готував обід на фронті

Захисник Yarmak на новій посаді

Раніше Yarmak працював з дронами у підрозділі, але нещодавно перевівся в інший полк, де став командиром. Він відповідатиме за 28 людей.

Війна забрала дуже велику кількість прекрасних патріотів-командирів, людей компетентних. Цих людей з кожним днем у ​​нашому війську, на жаль, стає дедалі менше. І тому хтось, хто проходить шлях, має брати на себе відповідальність,
– повідомив музикант та боєць.

Yarmak зауважив, що є компетентним, відповідальним, а також може забезпечувати свою команду всім необхідним. Репер прагне завдавати максимальних ударів ворогу та йти до перемоги.

Yarmak став командиром: дивіться відео онлайн

"Я для себе вирішив. Це велика відповідальність. Це відповідальність за життя 28 людей, за результати. Але хтось це має робити. І за напрямком дронів-камікадзе я є компетентною людиною, тому що я цим займаюсь з минулого року, і починав тільки, коли СБУ почало займатися, ГУР і тільки спецпідрозділи. Я один з тих, хто започатковував цей рух в силах спецоперацій".

Yarmak у шоу Жені Яновича "20:23": дивіться відео онлайн

Зірки в теробороні та ЗСУ: останнє

  • Лідер "Бумбоксу" Андрій Хливнюк потролив Романа Білика з гурту "Звери". Росіянин виступав проти війни, але нещодавно перевзувся та поїхав з концертами для російських військових.
  • Даніель Салем перед поверненням на фронт поділився з шанувальниками відео, де показав, як провів тиждень з донькою.
  • Ветеран Назар Грабар зізнався, що впливова людина пропонувала йому законні та незаконні варіанти виїзду за кордон. Захисник не ненавидить утікачів, але не розуміє, як вони могли не піти захищати країну та близьких.