Поки Тіна Кароль ображається, що в Дії за неї голосували мало і за суддівський стіл Нацвідбору Євробачення-2023 не посадили, Сергій Бабкін взагалі не цікавиться конкурсом. В інтерв'ю 24 каналу він зізнався, що не знає артистів, які змагаються за право представляти Україну в Ліверпулі.

Читайте також Сергій Бабкін назвав винних у тому, що російська попса в українських чартах

Сергій Бабкін про Нацвідбір Євробачення-2023

Якщо чесно, Євробачення – це не те, за чим я слідкую. Навіть не знаю, хто цього року бере участь у Національному відборі, і як саме він відбуватиметься,
– чесно зізнався нам Сергій Бабкін.

Однак додав, що перемозі Kalush Orchestra зрадів. Якщо Святослав Вакарчук вважає, що репери справилися геніально, і назавжди вдячний їм за слова про "Азовсталь", то Бабкіну достатньо, що завдяки хлопцям про Україну говорять.

"Звичайно, я дуже радів, коли Україна перемогла цього року, але для мене був важливий сам факт перемоги й те, що вона допомагає розповсюджувати інформацію про війну й боротьбу України", – висловився музикант.

  • Нагадаємо, фінал Нацвідбору Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня в одному з укриттів у Києві. Розсекречувати його не будуть з міркувань безпеки.
  • Десятка учасників, яка зійдеться у прямому ефірі, вже обрала порядкові номери і презентувала конкурсні треки. Проголосувати за одного з них українці зможуть у Дії.
  • Так само в Дії вже обрали трійку суддів Нацвідбору Євробачення-2023 – це Тарас Тополя, Джамала та Юлія Саніна.