Популярний український співак Сергій Бабкін після другої операції на оці назвав справжню вартість операції та поділився, чи буде ще раз вирушати до Австрії.

До слова Григорій Решетник охрестив наймолодшого сина: чуттєві фото

Сергій Бабкін про вартість операцій

Музикант найперше запевнив прихильників, що у нього все добре. Він розповів, що друга операція пройшла успішно. Однак, Сергію доведеться знову повернутися до Відня, щоб зробити ще одну операцію на першому оці. "Він був дуже складним і потужності лазера не вистачило, щоб прибрати всі плями", – зазначив Бабкін.

Співак подякував шанувальників за підтримку, дружині Сніжані за те, що вона не дозволила зірці опустити руки. Також він подякував всесвітові за отриманий урок.

Всі труднощі приносять нам безцінний досвід! Якщо немає страху, долати нічого,
– поділився Сергій Бабкін.

Він також розсекретив справжню суму операцій у Відні. Сергій Бабкін зауважив, що 2700 євро витратив тільки на роботу одного заряду лазера. Натомість все разом коштувало йому 15000 євро (близько 505 тисяч гривень).

На даний момент все лікування (2 операції), робота лікаря, обстеження у Відні, препарати, різні маніпуляції – коштували нам 15000 євро,
– зізнався музикант.

Сергій Бабкін наголосив, що хоче, щоб все було максимально прозоро. Адже йому пишуть багато людей з різними хворобами очей, які хочуть проводити лікування в Європі.

Хвороба Сергія Бабкіна: що відомо

  • Цьогоріч у січні в музиканта діагностували рідкісне захворювання очей. Через нього Сергій втратив 70% зору.
  • Причиною хвороби став не вірус, як спершу думали лікарі. Бабкін захворів через травму мікрофоном, яка сталась 11 років тому.
  • Співакові відмовили у лікуванні в Україні. Тому він вирішив полетіти на операцію у Відень.
  • 5 лютого Сергію Бабкіну зробили операцію на одне око, а 19 прооперували друге.