Попри те, що як сам Григорій Решетник, так і його дружина Христина активно ведуть особисті блоги в соціальних мережах та активно діляться сімейними фото, хрестини третього сина Олександра вони вирішили приховати від публіки. Лише зараз блогерка розповіла про священний для їхньої родини день.

Цікаво Багатодітний батько Григорій Решетник показав, як проводить вечори: фото з наймолодшим сином

Фото з хрещення наймолодшого сина Григорія Решетника

Таїнство відбулося в Патріаршому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві. Хрещеними батьками малюка стали друзі, які не пов'язані з шоу-бізнесом, а у важливий день поряд з сім'єю були батьки Христини і Григорія, які приїхали до столиці з Миколаєва та Івано-Франківська.

Для хрестин багатодітна матуся обрала бездоганне вбрання – яскраво-червону кофту, пудрову плісировану спідницю довжини міді, взуття на шнурівці та атласну хустинку з принтом. На фото, яке обраниця Григорія Решетника опублікувала в мережі, вона позувала з новонародженим сином на руках. Малюка загорнули в білу махрову крижму.

"Священний день для нашої сім'ї", – лаконічно написала Христина Решетник.

Багатодітний батько Григорій Решетник на особистій сторінці в інстаграмі також опублікував зворушливі фото з хрещення Олександра та з любов'ю звернувся до хрещених батьків сина.

Охрестили нашого найменшого. Від усього серця дякуємо нашим хрещеним за довіру та любов. Усім бажаємо злагоди та щастя,
– написав шоумен.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Варто додати, що дату хрещення Олександра батьки не розголошують. Однак уважні фоловери помітили, що саме в цьому образі Христина Решетник була на сімейному святкуванні наприкінці грудня минулого року. Тоді вона публікувала фото з італійського ресторану в Києві, позуючи з синами, зірковим чоловіком і батьками.

Додамо, вперше про хрещення наймолодшого сина подружжя в мережі заговорили, коли дружина Григорія Решетника розповіла про новорічні ранки синів і приїзд рідних.