Монарша родина готується до похорону чоловіка Єлизавети II, який відбудеться в суботу, 17 квітня. У Великій Британії оголосили загальнонаціональний траур. Уся країна сумує разом із королівською сім'єю. Допис про принца Філіпа, на який чекали мільйони, його онук – принц Вільям оприлюднив 12 квітня.

Важливо Принц Гаррі прибув до Лондона на похорон дідуся принца Філіпа, – ЗМІ

Реакція принца Вільяма на смерть дідуся

"Століття життя мого діда визначалося служінням – своїй країні та Співдружності, дружині та королеві, нашій родині", – написав в публікації герцог Кембриджський.

Вільям зазначив, що йому пощастило не просто мати приклад дідуся, який керував ним, але й стійку присутність Філіпа в дорослому житті – і в добрі часи, і в найважчі дні.

Я завжди буду вдячний, що моя дружина мала стільки років, щоб пізнати мого дідуся. І за доброту, яку він проявляв до неї,
– закцентував Вільям.

Принц додав, що його діти завжди будуть мати спогади про дідуся, який приїжджав, щоб забрати їх у свою карету. Вони всі побачили його неймовірну жагу до пригод, а також пустотливе почуття гумору.

Мій дід був надзвичайною людиною і частиною надзвичайного покоління. Ми з Кетрін продовжуватимемо робити те, що він хотів би, і підтримуватимемо Її Величність в наступні роки. Я буду сумувати за дідом, але знаю, що він хотів би, щоб ми продовжували роботу,
– завершив онук герцога Единбурзького.

До допису принц Вільям додав фото дідуся, який позує на кареті разом із маленьким принцом Джорджем.

Інші реакції на смерть принца Філіпа: