Королівська родина оплакує смерть чоловіка королеви Єлизавети II принца Філіпа. Цього разу втрату прокоментувала принцеса Анна, єдина донька у сім'ї. Відповідний допис розмістили на сторінці монаршої родини.

До слова Візит принца Філіпа в Україну: де жив і що їв чоловік Єлизавети ІІ у Києві

Принцеса Анна про втрату батька

Донька принца Філіпа зауважила, що вона розуміла, що колись батько помре, але насправді до такого не можна бути готовим.

"Мій батько був моїм вчителем, прихильником і критиком, але його приклад життя і служби я найбільше хотіла б наслідувати. Його здатність поводитися з кожною людиною як з індивідуальністю зі своїми правами та вміннями поклало відбиток на усі організації, у яких герцог брав участь", – написала принцеса Анна.

Донька королеви додала, що вважає честю йти по стопах герцога Единбурзького, і їй було приємно підтримувати батька в його діяльності. Анна наголосила, що принц Філіп означав багато як у Великій Британії, так і в країнах Співдружності та у всьому світі.

Я хотіла б підкреслити, наскільки родина цінує послання та спогади такої кількості людей, життя яких принц також торкнувся. Ми будемо за ним сумувати, але він залишив спадщину, яка може надихнути нас усіх,
– підсумувала принцеса.

Як діти принца Філіпа реагують на його смерть

  • Принц Чарльз записав відеозвернення, де віддав останню шану батькові та подякував усім за співчуття.
  • Принц Ендрю зізнався, що його матір Єлизавета II найтяжче переживає смерть герцога Единбурзького. Він назвав принца Філіпа "праотцем нації" та сказав, що до нього завжди можна було прийти за підтримкою.
  • Принц Едвард наголосив, що втрата батька стала для родини страшним потрясінням.