Принц Гаррі та Меган Маркл у резонансному інтерв'ю Опрі Вінфрі не найкраще висловлювалися про королівську родину. Це спричинило до погіршення стосунків між парою та герцогами Кембриджськими. І якщо після смерті принца Філіпа брати почали спілкуватися, то з Меган Маркл налагодити відносини не вдалося.

Це цікаво З Джей Ло та Гомес: принц Гаррі й Меган Маркл виступлять на концерті за доступ до вакцин

Принц Вільям не може пробачити Меган Маркл

В інтерв'ю Меган Маркл підняла тему сварки з Кейт Міддлтон. Вона заявила, що саме Кетрін образила та довела до сліз дівчину, а не навпаки. Принцові Вільяму це не сподобалося.

"Перш за все, Вільям не може змиритися з тим, як Меган поводилася з його дружиною. Кейт намагалася допомогти Меган розібратися в королівських обов'язках, але її зусилля постійно неправильно тлумачилися. Але звинуватити Кейт публічно в тому, що вона змусила її плакати, було "вище всяких похвал". Меган чудово розуміла, що Кейт не змогла б дати їй відсіч", – пише видання.

За словами інсайдерів, принц Вільям ще з початку стосунків брата з Меган Маркл сумнівався щодо акторки. Тому він просив Гаррі не квапити події й не приймати поспішних рішень. Вільяма також турбувало, що Меган більше турбується про особисте життя, аніж про інтереси монаршої сім'ї.

Зазначимо, що після похорону герцога Единбурзького, коли принц Гаррі ще перебував у Великій Британії, він зустрівся у Фрогмор-гаузі з батьком та братом. Кажуть, що їхня розмова тривала близько двох годин. Бесіда, швидше за все, не змогла виправити кризу, що настала в стосунках між принцами. Однак це був перший крок для їхнього налагодження.

Конфлікт Кейт Міддлтон та Меган Маркл

  • В інтерв'ю Опрі Вінфрі дружина принца Гаррі розповіла, що це Кейт Міддлтон довела її до сліз та ранила почуття. Раніше ж британські таблоїди писали зворотнє – що у всьому винна Меган.
  • Маркл додала, що герцогиня Кембриджська потім подарувала листівку та вибачилась за сварку. Тому акторка не відчуває до неї негативу.
  • Згодом інсайдери повідомили, що Меган Маркл просила королівський палац втрутитися у цей конфлікт, щоб виправити чутки у пресі. Їй відмовили через небажання поширювати непідтверджені слова про Кейт Міддлтон.
  • Королівська експертка заявила, що для Кетрін слова Меган про їхній конфлікт було принизливим. Герцогиня не хотіла, щоб будь-яка інформація поширилась у ЗМІ, тому їй було боляче.
  • За Кейт Міддлтон заступився також її дядько. Він зазначив, що його племінниця – найдобріша людина, яку він знає.