Скандальне інтерв'ю Меган Маркл та принца Гаррі досі викликає величезну кількість уваги. Про нього висловився близький родич герцогині Кембриджської – Гері Голдсміт.

Радимо прочитати Меган Маркл планує народжувати доньку вдома, – ЗМІ

Дядько Кейт став на її бік

Чоловік наголосив, що знає Кейт Міддлтон з самого дитинства, й вона має чудовий характер. А тому не може довести когось до істерики або до сліз. На його думку, вина конфлікту лежить на Меган Маркл.

Я знаю Кейт з самого моменту її появи на світ. У ній немає ні краплі підлості. Це просто не в її характері. Усередині Кейт ще гарніша, ніж зовні. Якщо хтось в той день і висловлював невдоволення, так це скоріше була Меган. Кейт точно спробувала б прийти до примирення,
– розповів дядько герцогині.

Гері Голдсміт додав, що боротиметься за честь своєї племінниці до самої смерті. Він назвав герцогиню Кембриджську найкращою людиною, яку коли-небудь знав.

Що відомо про конфлікт Меган Маркл та Кейт Міддлтон

  • В інтерв'ю Опрі Вінфрі Меган Маркл зізналась, що не доводила Кейт Міддлтон до сліз, як тоді заявляли британські таблоїди. Меган розповіла, що все відбувалось навпаки – герцогиня Кембриджська ранила її почуття.
  • Маркл додала, що Кейт перепросила за те, що змусила її плакати. Тому дружина принца Гаррі не тримає на неї зла.
  • Згодом стало відомо, що Меган Маркл просила палац втрутитися у конфлікт, але їй відмовили зі словами, що вони не поширюватимуть "порожніх чуток" про герцогиню Кембриджську.
  • Журналістка Кеті Ніколл вважає, що для Кейт Міддлтон висловлювання Меган про їхній конфлікт було принизливим. Герцогиня не бажала поширення інформації в ЗМІ, тому для неї боляче знову повертатися до інциденту.