22 травня у Роттердамі гурт Go_A захопив європейську спільноту. Майже через півтора тижня після того, як група зайняла 5 місце на Євробаченні-2021, пісня SHUM залетіла в престижний світовий музичний чарт Billboard.

Цікаво Віктор Павлік присвятив синові пісню "Татова колискова": зворушливий анімаційний кліп

Пісня Go_A для Євробачення-2021 потрапила у чарт Billboard

Композиція SHUM, яку група Go_A виконувала на музичному конкурсі в Роттердамі, посіла 80 місце у рейтингу Billboard Global 200 excl US. При цьому пісня переможця – італійського рок-гурту Måneskin зайняла 11 місце.

Важливо, що вперше в історії у світовий чарт Billboard потрапив трек повністю українською мовою.

Додамо, що чарт очолює новий хіт K-pop групи BTS – Butter.


Чарт Billboard / Скриншот з сайту

Як Go_A підкорює світ

  • У Роттердамі, у фіналі конкурсу Go_A отримали 97 балів від суддів з різних країн та 267 балів від глядачів. Україна здобула 5 місце у конкурсі, але за глядацькими голосуваннями вони посіли друге місце.
  • Трек гурту Go_A для Євробачення-2021 підкорює світові чарти Spotify та iTunes. Пісня SHUM посіла 1 місце у світовому рейтингу вірусних композицій.
  • Колектив планує колаборації та спільні концерти разом із переможцем конкурсу, гуртом Måneskin та з представниками інших країн, які в захопленні від виступу української групи.
  • Нещодавно організатори Євробачення підбили підсумки за травень. Вони оголосили, що Україна увійшла у 10 найкращих виступів Євробачення-2021 за переглядами на YouTube та зайняла 2 місце.

Як Go_A підкорюють світ / Інфографіка 24 каналу
Як Go_A підкорюють світ / Інфографіка 24 каналу