32-річна артистка цього року розпочала нову історію кохання. Раніше вона та Михайло були лише друзями, а згодом між ними зав'язався роман, який триває вже кілька місяців.

Вас може зацікавити Ексчоловік Дорофєєвої несподівано з'явився на "Голосі країни-12" та подарував квіти іншій

Дорофєєва показала нове фото з Кацуріним

Співачка не приховує, що дуже щаслива у нових стосунках. Історія кохання з Дантесом розвивалася на очах у всієї країни. Ці стосунки Дорофєєва тримає якомога далі від сторонніх очей, але тепер все частіше ділиться з шанувальниками зворушливими світлинами з обранцем.

Днями артистка опублікувала серію фото, яку назвала "Моменти". Серед цих фотографій був знімок романтичного поцілунку з Михайлом Кацуріним. Пара не соромилася демонструвати щирі почуття в кав'ярні. Закохані були одягнені у повсякденні образи, ніжно обіймали одне одного.

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч:

Які фото з Кацуріним Дорофєєва показувала раніше

  • У червні Надя опублікувала перше спільне фото, яким підтвердила чутки про стосунки.
  • На ще одному фото Дорофєєва зображена в короткому одязі, а її коханий – й шортах. Артистка поклала на ноги блакитну книжку, одягнула шкарпетки такого ж кольору. Кацурін тримав у руці чашку з ароматною кавою.
  • Згодом Кацурін опублікував фото артистки з його донькою, тоді як Надя сфотографувала коханого з сином.
  • Наприкінці червня співачка відповідала на запитання підписників. Шанувальники попросили зірку показати фото, яке ще ніхто не бачив.
  • Нещодавно Михайло опублікував у мережі відверте фото коханої без одягу.
  • На вихідних закохані поринули у творчість – малювали спільну картину на свіжому повітрі.