Виконавиця Надя Дорофєєва днями відповіла на запитання прихильників. Шанувальники попросили зірку показати фото, яке ще ніхто не бачив.

Читайте також Надя Дорофєєва в метро заспівала хіт Кузьми Скрябіна: щемливе відео до мурах

Надя Дорофєєва показала нове фото з Кацуріним

Співачка у відповідь опублікувала фото з Михайлом Кацуріним. Зіркова пара позувала перед камерою в обіймах та під час поцілунку. Надя тримала в руках величезний букет квітів.


Надя Дорофєєва з коханим / Фото з інстаграм-сторіз

Також Надя Дорофєєва відповіла на запитання, що надихає її в цей непростий час.

Кохання. Люди. Улюблена справа. Творчість. Книги. Допомога,
– поділилась артистка.


​Надя Дорофєєва / Фото з інстаграм-сторіз

Роман Дорофєєвої та Кацуріна

  • Чутки про стосунки Наді та Михайла поповзли одразу ж після новин про їхні розлучення – Дорофєєвої з Дантесом, а Міші Кацуріна з Дар'єю. Офіційне підтвердження про роман від знаменитості з'явилось вже на початку червня.
  • Після цього Надя Дорофєєва більше не приховувала особисте життя – показувала нові романтичні фото з коханим і ділилась милими світлинами з його дітьми.
  • Нещодавно артистка навіть вперше прокоментувала свої стосунки і зізналась, що щаслива. "Я ніколи ще про це не спілкувалась. Зустріч дуже приємна, звісно. Я дуже щаслива. Все, що я можу вам зараз сказати… Скажу так. Зустрівши багатьох дівчат, які виїхали за кордон, хлопці яких залишилися в Україні, захищають Україну і допомагають хто чим може, всі так сильно сумують. Тому я знаю, що це таке і мені дуже особливо повернутися ще й через це. Не лише для того, щоби виступати".