Ні для кого не секрет, що в солісток "НеАнгелів" були напружені стосунки, але ніхто не знав, якими насправді були останні 15 років для Вікторії Смеюхи. У новому інтерв'ю уже сольна артистка VICTORIA звинуватила Славу Камінську в булінгу та аб'юзі. За її словами, знущання ексколеги тривають навіть після розпаду дуету.

Важливо "Це вульгарно": екссолістки "НеАнгелів" Слава та Вікторія поскандалили в мережі

"Це її життєва позиція – жартувати наді мною, знущатися, підколювати, булити", – наголосила співачка.

Вікторія зізналась, що Слава Камінська часто не справлялась з емоціями, тому весь гнів виплескувала на неї. Артистка нібито не раз кидалася на колегу з кулаками.

Вона могла мене вдарити. Це було в автобусі. Я запізнилася, лягла на ліжко і побачила людину, яка накинулася на мене з кулаками. Це було боляче фізично та морально,
– пригадала Віка Смеюха.

Усі 15 років співачка мовчала, бо правда могла коштувати їй місця в колективі. Річ у тому, що всю команду Слава Камінська перетягла на свій бік. Так, Вікторії казали: "Якщо ти зараз не поговориш зі Славою, тебе доведеться замінити". У такі моменти вона скаржилась не продюсеру Юрію Нікітіну, а у сльозах дзвонила мамі.

Ексучасниці гурту "НеАнгели" / Фото з інстаграму колективу

Зірка додала, що Слава "закрила гурт своїми діями". Остаточне рішення було за Юрієм Нікітіним, який нібито "не міг витримувати нападки та інтриги".

Що відомо про розпад гурту "НеАнгели"

  • Про завершення 15-річної епохи "НеАнгелів" стало відомо 4 березня. Юрій Нікітін запропонував співачкам розходитися та починати сольні кар'єри вже не під його наставництвом.
  • Легендарний гурт не даватиме публічних концертів і не записуватиме нові хіти, а виступатиме тільки на корпоративах і закритих вечірках.
  • Слава Камінська готувалася до розпаду "НеАнгелів" і зібрала свою команду ще до оголошення про закриття проєкту. Вона обрала сценічне ім'я SLAVA KAMINSKA та пообіцяла, що її сольна кар'єра буде без страждань.
  • Вікторія Смеюха почала сольну кар'єру трохи пізніше. Вона працює під псевдонімом VIKTORIA.