Цього року співачка Мішель Андраде здобула шалену популярність як ведуча тревел-шоу "Орел і решка". Відтак до болівійки прикута особлива увага фанів, яких страшенно цікавить, чи вільне її серце. Як з'ясувалось, підопічна Потапа давно не самотня.

Цікаво Мішель Андраде розповіла про свої гонорари за роль ведучої в шоу "Орел і решка"

Зірка заявила: "У мене є людинка, яка зі мною, ми давно зустрічаємося". Вона не стала розсекречувати ані ім'я коханого, ані те, чи пов'язаний він з шоу-бізнесом. Співачка пояснила це тим, що не любить, коли обговорюють її особисте життя.

Я не блогер. Є люди, які показують свій будинок, туалет, як вони сплять, з ким і в якій позі. Я за те, щоб показувати, що мене надихає. Мої особисті стосунки – для мене. Не люблю, коли це обговорюють,
– пояснила Мішель Андраде.

Разом з тим артистка пообіцяла показати хлопця й розказати про нього світу, коли вони обоє будуть до цього готові. Додамо, що про почуття Мішель Андраде говорить дуже обачно, однак натхненно.

"Стосунки дуже надихають. Ти розумієш, що в тебе є опора, є підтримка від коханої людини, що ти не одна", – поділилась співачка.

Інтерв'ю з Мішель Андраде: дивіться відео онлайн

Цікаво Потап зізнався, що депутати та бізнесмени запитують в нього про Мішель Андраде

Що відомо про особисте життя Мішель Андраде

  • З 2013 року Мішель Андраде зустрічалась з Нікітою Ломакіним, з яким познайомилась на вокальному шоу "Х-фактор". Їхні стосунки тривали довгих п'ять років, а ініціатором розриву став хлопець. Екскоханим нібито вдалось зберегти дружні стосунки.
  • У січні цього року, десять місяців тому, співачка зізнавалась, що не самотня. Хлопця вона називала не лише коханою людиною, а й найкращим другом.
  • У лютому з'явились чутки про роман Мішель Андраде з учасником гурту Mozgi Позитивом, котрий на той час уже був розлучений з Анною Андрійчук. Цьому посприяла їхня колаборація – романтична пісня "100 тисяч хвилин".
  • Кілька місяців тому Позитив називав співачку "дуже гарною та сексуальною жінкою". Ба більше, він не приховував, що закоханий у неї, щоправда, лише як в артистку.