Відомі українські артисти Позитив (справжнє ім'я – Олексій Завгородній) та Мішель Андраде презентували кліп на дуетну композицію, яку випустили раніше – "100 тисяч хвилин".

Не пропустіть "Арифметика кохання" до Дня Валентина: в мережі з'явився новий хіт Jerry Heil

Позитив та Мішель Андраде випустили кліп

Композиція "100 тисяч хвилин" є саундтреком до однойменного романтичного серіалу від студії "Квартал 95". Серіал, а також пісня й кліп, розповідатиме історію кохання подружжя, яке залишилось на 69 днів удвох замкнутими у своєму будинку. І цей час минув непросто, незважаючи на те, що пара є одруженою 10 років. Нагадаємо, що автором пісні став репер та продюсер Потап.

У відео знялись як артисти Позитив та Мішель Андраде, так і актори серіалу. Головні герої стикаються з конфліктами, емоціями та почуттями. В той же час, їх переслідують Мішель з Позитивом.

100 тисяч хвилин разом – для когось це виклик, для когось бій, а когось ці хвилини вчать знаходити і бачити один в одному нові грані. Тут оживає історія кохання. Дві сторони, чоловік і жінка, які провели 100 тисяч хвилин разом і продовжують любити один одного,
– пише під відео.

Варто зазначити, що режисером ролика став Руслан Ханумак – головний герой історії кохання. А зйомка відео проходила на території будинку, де був знімальний майданчик серіалу.

Позитив та Мішель Андраде – "100 тисяч хвилин": дивіться відео онлайн

Реакція мережі

Шанувальники поділились емоціями після перегляду промовистого відео артистів:

  • Мішель і Олексій класно виглядають разом;
  • Я шокований, кліп на висоті, яка краса;
  • Ми під цю пісню подали заяву на одруження;
  • Це щось новеньке;
  • Хочеться більше спільних пісень.