Відома українська співачка MamaRika та її чоловік Сергій Середа зупинилися на імені Давид, коли обирали, як зватимуть їхнього сина. 2 вересня малюку виповнився один місяць.

Дивіться також MamaRika поділилась новим чуттєвим фото з чоловіком і сином

Подружжя розповіло, що дуже прискіпливо ставилися до вибору імені для сина. Ім'я Давид було першим, яке сподобалося обом новоспеченим батькам. Також Сергій Середа поділився, яким був одним з критеріїв.

Важливо було, щоб ім'я звучало іншими мовами,
– поділився Сергій.


MamaRika і Сергій Середа розсекретили ім'я сина Славі Дьоміну / Скриншот з відео

Чоловік MamaRika також розповів, що не поставав перед великими труднощами щодо виховання маленького сина. У 12 років він доглядав за молодшим братом, а тому має досвід.

Сергій Середа зізнався, що лиш через кілька років стане відомо, чи хороший він батько. Однак вночі він не одягає беруші, як Віктор Павлік, який змушений так робити через концерти, а доглядає за сином і вкладає спати ночами. Гуморист наголосив, що його первісток – "любов всього життя".

Інтерв'ю MamaRika: дивіться відео онлайн


Батьківство MamaRika і Сергія Середи

  • 2 серпня подружжя вперше стало батьками. MamaRika поділилась, що стала мамою "крутого пацана".
  • Пологи співачки не пройшли без ускладнень. Лікар наголосив на тому, щоб робити кесарів розтин, а зірка погодилась. Через кілька днів новоспечені батьки разом з сином повернулися у свій будинок в Одесу.
  • Попри кесарів розтин MamaRika швидко відновилась після перших пологів. Так само швидко вона повернулась у бездоганну форму.
  • Знаменитість поки що не показує обличчя сина. Однак часто ділиться зворушливими сімейними фото.