За день до другого півфіналу Євробачення-2021 вокаліст ісландського гурту Daði & Gagnamagnið Даді Фрейр повідомив про інфікування коронавірусом. Лідери букмекерських прогнозів, яким пророкували 5 місце у фіналі, не змогли наживо запалити сцену в Роттердамі.

Цікаво Як голосувати на Євробаченні-2021

Ісландія не прибула на Євробачення

Групі пропонували виступити без соліста, однак учасники виявили солідарність та не погодилися на таку альтернативу.

Згідно з цьогорічними правилами, країну не дискваліфікували. Натомість у залі показали відео з генеральної репетиції гурту Daði & Gagnamagnið. Він виступив під номером 8 з піснею 10 Years та однаково завоював глядацькі симпатії – у залі гучно плескали та кричали протягом довгого часу.

Євробачення-2021 Ісландія – Daði & Gagnamagnið – 10 Years: дивитися відео онлайн

Коронавірус на Євробаченні-2021

  • Через зараження COVID-19 переможець Євробачення-2019 Дункан Лоренс не зможе вийти на сцену в Роттердамі у гранд-фіналі Євробачення-2021.
  • Представниця Австралії на міжнародному конкурсі Montaigne взагалі не змогла потрапити до Нідерландів через карантинні обмеження. У першому півфіналі вона показала диско-номер онлайн.
  • Навіть виступ України на сцені конкурсу був під загрозою. Солістка Go_A Катерина Павленко занедужала після прильоту в Роттердам. Вона не з'явилася на другій репетиції, та, на щастя, отримала негативний результат ПЛР-тесту і повернулася до підготовки.