Про неможливість приїхати у Нідерланди австралійська делегація повідомила ще за кілька тижнів до Євробачення-2021. Вони пояснювали, що через карантинні умови виникло безліч труднощів, щоб дістатися з однієї країни в іншу.

Дивіться також Онлайн-трансляція першого півфіналу Євробачення-2021

У попередньо записаному відеоролику Montaigne виконала пісню Technicolor, на створення якої її надихнула розмова з мамою під час карантину у 2020 році. У відеоролику молода артистка та її шоу-балет виступили у стилі 80-тих і легко запалили зал Євробачення. Під час номеру було чутно, як зал аплодував артистці та підтримував її навіть через десятки тисяч кілометрів.

Montaigne – Technicolor: дивитись відео онлайн

Хоч австралійка не змогла приїхати у Нідерланди, разом з командою вона підключилась до онлайн-трансляції та подякувала усім за підтримку. Montaigne зізналась, що пишається тим, що може бути частинкою такого дійства.


Montaigne разом командою перебуває в Австралії / Скриншот з ютубу

Відомо, що у себе в країні Montaigne відома як одна з головних фігур у місцевій інді-музиці. У своїй пісні Technicolor в стилі гіпер-поп австралійка закликає не боятись бути уразливим і демонструвати свої емоції, а також не забувати про те, що в розмаїтті та єдності людство стає сильнішим.

Хто ще відмовився від участі в Євробаченні?