Днем раніше у Роттердамі відбулась друга репетиція українського колективу Go_A, щоправда, без вокалістки Катерини. Перед цим стало відомо, що вона погано себе почуває та вже здала тест на коронавірус, як цього вимагають організатори шоу.

Читайте також Відео репетиції гурту Go_A у Роттердамі увірвалось в тренди ютубу

Результат ПЛР-тесту в Павленко

Близько доби вся команда з України очікувала на результат тестування і тепер стало відомо, що результат ПЛР-тесту – негативний.

Ура! Ми щойно результат – у Катерини Павленко негативний результат ПЛР-тесту. То ж ми з повними силами повертаємось до активної підготовки, до репетицій, до шоу. То ж дивіться перший півфінал 18-го травня. І кажіть всім, хто живе не в Україні, щоб голосували за Україну!
– повідомила голова української делегації у Роттердамі Оксана Скибінська.

Представники "Суспільного" також додали, що сьогодні, 13 травня, Катерина Павленко почувається значно краще, "особливо після негативного результату тесту".

Сама ж вокалістка у своїх інстаграм-сторіз демонструвала, як відпочиває у готельному номері на ізоляції. Коли вона отримала негативний результат тесту, то від радості заскакала на ліжку під пісню Shum, з якою виступатиме на Євробаченні.

Катерина Павленко Євробачення-2021
Катерина Павленка зраділа негативному тесту на COVID-19 / Фото з інстаграм-сторіз Катерини Павленко

Реакція мережі

Фанати теж зраділи такій новині, оскільки дуже переживали за солістку та долю українського гурту на конкурсі в Нідерландах:

  • "Ура!!! Чудова новина! Успіхів та міцного здоров'я учасникам Go_A!";
  • "Слава Богу! Україно, вперед!";
  • "Дякую за хорошу новину! Дамо шуму!";
  • "Хороші новини";
  • "Шаленію, відриваюся під "Шум";
  • "Супер!".