Про погане самопочуття стало відомо з інстаграм-акаунту команди "Суспільного", яка відправилась у Роттердам з Go_A на Євробачення-2021. У колективу повинна була відбутись друга репетиція до конкурсу (перша пройшла 9 травня), але музиканти проводитимуть її без Катерини Павленко.

Читайте також Відео репетиції гурту Go_A у Роттердамі увірвалось в тренди ютубу

Катерина Павленко трохи нездужає, тому друга репетиція відбудеться без солістки гурту Go_A. Тож згідно з Протоколом охорони здоров'я вона зробила тест на ПЛР і зараз відпочиває. Тим часом ми чекаємо на результат тесту. Як тільки ми його отримаємо, повернемося до репетицій повним ходом,
– написали у дописі "Суспільного".

У своєму профілі в інстаграм-сторіз Катерина вже відреагувала на новину про занедужання і лаконічно написала, що з нею "Все гаразд". Вона також залишила символічне фото, на якому можна побачити промінь світла, що пробивається крізь лаштунки сцени.

Катерина Павленко
Катерина Павленко занедужала перед Євробаченням-2021 / Фото з інстаграм-сторіз Катерини Павленко

Цікаво Гурт Go_А вперше вийшов на сцену в Роттердамі: бурхлива реакція іноземних фанів

Реакція мережі

Фанати не очікували на такий розвиток подій, адже гурт Go_A гучно увірвався на музичний конкурс та завоював чималу любов глядачів на першій репетиції. Букмекери, прослухавши їхній живий виступ, з 18 місця таблиці конкурсантів пересунули колектив аж на 9 місце! Тепер доведеться сподіватись, що у Катерини тимчасова недуга і вона немає жодного стосунку до коронавірусу. На це сподіваються найвіданніші фанати:

  • "Катю, одужання! Вся країна з тобою!";
  • "Трапитися може з кожним. Якомога скорішого одужання. Все буде добре";
  • "Одужуйте! Тримаємо кулачки!";
  • "Одужуй та тримайся. Ще тиждень маємо, не пригнічуємось, народ! Навпаки, давайте підтримаймо нашу представницю України! Ще тиждень маємо!";
  • "Тримайтеся! Ми з вами!".

Заходи безпеки на Євробаченні-2021

Варто додати, що через торішній скасований конкурс та пандемію, організатори домовились проводити Євробачення-2021 за сценарієм "B" – з приїздом артистів в Роттердам, але з меншою кількістю журналістів і людей в команді кожного учасника.

Учасникам також дозволили виступати з їхніх країн, перед цим записавши наживо у студії їхні виступи. Таким правом скористається Австралія. Як зазначають фанати у мережі, якщо Катерина Павленко таки захворіє на коронавірус, то показуватимуть у залі резервне відео.