Королівська сім'я Великої Британії готується до похорону принца Філіпа, який відбудеться вже за декілька годин. Тиждень британці, лідери інших держав та монархи оплакували герцога Единбурзького та ділилися спогадами про нього.

Дивіться також Скорботні принц Чарльз з Каміллою прогулялись, аби побачити подарунки британців для Філіпа

Нове фото Єлизавети ІІ і принца Філіпа

Напередодні похорону на офіційній сторінці королівської родини з'явилося нове фото монаршого подружжя. На ньому Єлизавета ІІ та Філіп зображені, сидячи на траві на вершині Койлеса Муїка на тлі гір в Шотландії. Світлину зробили у 2003 році. Закохані мило усміхалися та насолоджувалися теплим сонячним днем.

У дописі зазначено, що саме королева забажала поділитися приватною фотографією, де зображена з герцогом.

Її Величність і королівська сім'я вдячні за всі слова співчуття з усього світу. Вони були зворушені побачити та почути так багато людей, які діляться приємними спогадами про герцога на святкуванні його життя,
– написано у публікації.


Принц Філіп та королева Єлизавета II / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Вшанування пам'яті принца Філіпа: головне

  • Після смерті герцога Единбурзького, 9 квітня, впродовж декількох днів британці покладали квіти до паркану Букінгемського палацу.
  • Знаменитості, державні діячі та інші королівські сім'ї Європи висловлювали співчуття рідним принца Філіпа.
  • 10 квітня по всій Великій Британії прогриміли військові салюти.
  • 12 квітня з'явилася інформація, що в Лондоні планують встановити пам'ятник чоловікові Єлизавети ІІ і уряд країни підтримав таку ініціативу. Його розмістять на вулиці Мелл, що поряд з Букінгемським палацом. Саме там встановлені меморіали батьків Єлизавети ІІ.