Це був перший публічний вихід принца Чарльза та його дружини після смерті принца Філіпа 9 квітня. Щоправда, принц Чарльз вже виходив до преси 11 квітня, де подякував усім небайдужим за підтримку у такий непростий час для правлячої сім'ї.

Читайте також Принц Чарльз поділився сімейними світлинами та спогадами про покійного батька

Принц Чарльз та Камілла у садах Мальборо-Гауз

Вихід подружжя відбувся 15 квітня в обід. Вони були одягнені у траурні образи: принц Чарльз обрав синій костюм, білу сорочку та чорну краватку, а герцогиня Корнуольська одягнула чорне пальто нижче колін, чорні високі черевики та чорні рукавички. Вони обоє уважно розглядали квіти та подарунки, які залишили британці для покійного принца Філіпа. Серед них можна побачити чимало листів, дитячих малюнків, записок та інших пам'ятних речей. Дивлячись на них, принц Чарльз та Камілла часто витирали сльози на очах.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

На інстаграм-сторінці Кларенс-Гаус представники подружжя також нагадали, що британці можуть зробити пожертвування в будь-яку благодійну організацію, інформація про які розміщена на сайті королівської родини. Прохання про благодійність королівська сім'я залишала у зв'язку з тим, що британці залишали чимало квітів біля Букінгему і тим самим створювали скупчення в час пандемії коронавірусу.

Що відомо про вшанування пам'яті принца Філіпа?

  • Після новини про смерть принца Філіпа 9 квітня, впродовж кількох днів британці покладали квіти до паркану Букінгемського палацу.
  • Наступного дня, 10 квітня, по всій Великій Британії прогриміли військові салюти. Також по всьому Лондону були розміщені фотографії принца Філіпа на великих "сітілайтах".
  • 12 квітня стало відомо, що у Лондоні планують встановити пам'ятник принцу Філіпу. Його планують розмістити поруч з Букінгемським палацом на вулиці Мелл, де вже встановлені меморіали батьків Єлизавети II. Парламент Великої Британії підтримав таку ініціативу.