Джерело: Us Weekly

Американська знаменитість Кім Кардашян зробила нові кроки в питанні розлучення з відомим репером Каньє Вестом.

До слова Зруйнувала сім'ю: ексдружина Дена Гейхерста звинуватила Памелу Андерсон в обмані

Кім Кардяшян готується до розподілу майна

Ще раніше було відомо, що зірка реаліті-шоу Кім Кардашян найняла адвокатку Лору Вассер. Також вона співпрацює з іншими фінансовими радниками, які повинні допомогти їй під час розлучення. Зокрема, Кім хоче скласти такий вихід з подружжя, який би задовільнив усіх членів її родини.

Кім підготувала до розподілу всі фінансові активи і майно її і Каньє, це дуже чесна угода для всіх,
– пише видання.

Світська левиця заздалегідь підготувала інформацію про свої фінансові активи та майно, ще до того, як подати офіційну заяву про розлучення. Відомо, що Кім Кардашян хотіла зробити це ще у вересні минулого року, але "тримається" досі.

Що відомо про розлучення Кім Кардашян і Каньє Веста

  • Ще з початку минулого року у подружжя настав непростий період. Вони ходили до сімейного психолога, намагались разом подорожувати та більше проводити час із дітьми.
  • Але це не допомогло: Кім Кардашян все-таки готує документи для розлучення з Каньє Вестом.
  • Репера звинуватили у зраді з блогером Джеффрі Старом, але той заперечив інформацію про романтичні стосунки з артистом.
  • Ймовірно, що після розлучення Каньє Вест переїде до Лондона для проповідницької діяльності.
  • Наразі пара не коментує новини про розлучення. Однак відомо, що репер розсекретить ці подробиці в наступному альбомі, а зірка заторкне тему їхніх складних стосунків у реаліті-шоу.
  • Варто зазначити, що діти Веста й Кардашян нічого не знають про розлучення батьків. А нещодавно зірки припинили відвідувати сімейного консультанта.