Зірка реаліті-шоу "Сімейство Кардашян" Кім та її чоловік – музикант Каньє Вест, який цьогоріч балотувався у президенти США, вирішили розлучитися після шести років шлюбу. Такою інформацією володіє видання Page Six з посиланням на джерела.

До слова Вони як старі друзі: Кім Кардашян та Каньє Вест далі живуть окремо, але не розлучаються

Що відомо про шлюборозлучний процес?

"Вони це приховують, але вони зробили", – уточнив співрозмовник порталу.

У виданні стверджують, що Кім Кардашян вже найняла адвоката Лору Вассер, відому зі шлюборозлучних процесів для зірок шоу-бізнесу. Також відомо, що різдвяні свята пара провела окремо, "щоб пожити окремим життям і спокійно залагодити все, щоб розійтися і розлучитися".

Щодо розлучення, то у виданні зазначають, що єдиною проблемою у шлюборозлучному процесі пари може стати будинок Калабасасі (Каліфорнія), який загально обійшовся їм у 60 мільйонів доларів. Кім хоче, аби будинок залишився їй і дітям.

Кім Кардашян і Каньє Вест розлучаються
Сім'я Кім Кардашян і Каньє Вест / Instagram / @archdigest

Варто додати, що розмови про розлучення у знаменитої пари виникають вже не вперше, проте раніше це було більше на рівні чуток. Наразі джерела стверджують, що "все набагато серйозніше". Офіційної причини розлучення наразі невідомо, проте пара часто не могла знайти спільної мови через біполярний розлад Каньє Веста та загострені на цьому тлі проблеми у стосунках з Кім під час виборчої кампанії репера у 2020 році.

До теми Це було страшно і незрозуміло: Як Кім Кардашян доглядала Каньє Веста під час хвороби

Шлюб Кім Кардашян і Каньє Веста

Кім Кардашян і Каньє Вест одружились у 2014 році після двох років стосунків. Вони виховують чотирьох дітей: доньку Норт і сина Сейнта жінка народила сама, а доньку Чикаго та сина Псалома – сурогатна матір. Для Кім Кардашян це може бути третє розлучення – раніше вона була одружена з баскетболістом Крісом Гамфрісом та автором пісень Деймоном Томасом.