Новина про розлучення американського репера Каньє Веста та знаменитості Кім Кардашян сколихнула мережу. Днями видання The Mirror повідомило, чим займеться репер після офіційного розриву шлюбу з екскоханою.

Цікаво Найсексуальніший чоловік світу Майкл Б. Джордан вперше показав свою дівчину: романтичні фото

Каньє Вест переїде до Великої Британії

Виконавець планує змінити місце проживання і переїхати до столиці Великої Британії – Лондона. Там він намірений проводити недільні служби й займатися проповідницькою діяльністю. До того ж, Каньє Вест має власний госпел-хор Sunday Service, з яким він і проводить церковні служби.

Каньє розповів товаришам, що бачить своє майбутнє в Лондоні. Він має намір проводити недільні служби в Європі і вважає, що столиця Великої Британії може стати для цього хорошою базою,
– повідомляє видання.

Що відомо про розлучення Кім і Каньє

Нагадаємо, що минулого тижня стало відомо про неминуче розлучення Каньє Веста та Кім Кардашян після 6 років шлюбу. Вони окремо провели Різдво, а їхні спроби зберегти стосунки виявилися марними.

Світська левиця вже найняла адвокатку Лору Вассер, що допоможе їй в шлюборозривному процесі. Одним з питань, що може стати проблемою при розлученні, є будинок пари в Каліфорнії ціною в 60 мільйонів доларів.

Після того, як преса оголосила про розлучення, мережею поповзли чутки про різні версії причин такого рішення подружжя. Можливо, що Каньє Вест зрадив Кім Кардашян з блогером.