Після гучної новини про розлучення Кім Кардашян та Каньє Веста американська преса почала висувати різні версії причин такого рішення пари після 6 років шлюбу. Видання Insider повідомило про те, що відомий репер міг зрадити Кім Кардашян.

До слова Джіджі Хадід показала світлину з донечкою: миловидний кадр

Чутки про зраду Каньє Веста

Видання підозрює знаменитого репера в стосунках з чоловіком – відомим блогером та стилістом Джеффрі Старом. Насправді немає підверджень того, що Каньє Вест зустрічався з ним. А чутки пішли після заяви тіктокерки Ави Луїс. Дівчина розповіла, що репер має роман з відомим б'юті-гуру, однак не назвала його ім'я.

Нарешті, коли Кім вирішила розлучитися, я можу поділитися пліткою, яку приховувала від усіх кілька місяців. Все це розлучення – не сюрприз. У Каньє роман з відомим б'юті-гуру. Він чоловік. Багато хто вже давно знає про це,
– заявила Ава Луїс.

Блогер Джеффрі Стар уже відреагував на плітки, що поширюються мережею та в пресі. Він зазначив, що йому подобаються високі чоловіки, але те, що він зустрічався чи досі має романтичні стосунки з Каньє Вестом – неправда.

Я самотній, я ні з ким не сплю... Ми з Каньє ніколи не тусувалися, і все це дуже смішно,
– розповів Джеффрі Стар.

Нагадаємо, про ймовірне розлучення Каньє Веста та Кім Кардашян стало відомо ще влітку минулого року, коли репер висунув свою кандидатуру на пост президента США. Він часто виступав з неоднозначними заявами, що не подобалося його дружині. Незважаючи на спроби залагодити стосунки в подружжі, світська левиця та виконавець все ж готують документи для розлучення.