Іван Леньо з Kozak System чесно заявив, що не поважав Потапа до війни, тож після 24 лютого його думка про колегу не змінилася. Він не вважає репера гідною людиною й радить йому не висовуватися зі своїм героїзмом.

Читайте також Анна Саліванчук зі "Сватів" зізналася, чи засуджує Потапа та Монатіка, які пересиджували війну

Лідер Kozak System розкритикував Потапа

Потап достатньо хитра людина, яка може і вашим, і нашим. От він як і був таким, таким і залишився. Що вартує його цей іспанський сором, коли він записався в ТрО заочно і продовжував перебувати за кордоном. Смішно це, смішно і гидко. Доросла людина, міг би такого хоча б не казати. Сиди тихо і взагалі не висовуйся, якщо ти продовжуєш бути за кордоном,
– емоційно прокоментував Іван Леньо.

Нагадаємо, що в першому з 24 лютого інтерв'ю Потап розповів, як хотів їхати на фронт, на передову, але батько "заочно записав його в тероборону". Мережа йому не повірила, репера тролив навіть Коля Сєрга, який розкаявся за кар'єру в Росії та вступив до лав ЗСУ. Після цього зірка показав контракт добровольця тероборони, який затверджений наказом Міноборони України 7 березня 2022 року.

"Очно. Для всіх "зрадошукачів". Нагадаю, зрада починається з літери Z", – відповів Потап усім хейтерам.

Хто з шоу-бізу теж критикував Потапа

  • Таких як Потап Олег Скрипка називав "тероборона Барселони", адже репер чкурнув з України ще за тиждень до війни та "пускав крокодилячу сльозу" в Іспанії.
  • Телеведучий Даніель Салем відверто зізнався, що Потап його розчарував. У серпні він запрошував його в "Культурний десант" Колі Сєрги: "Ти можеш приїхати до нас і бути з людьми, які на передовій. Їм потрібна твоя допомога більше, ніж десь в Іспанії чи Америці".
  • Однак найбільше репера "розносила" Анастасія Приходько. Вона називала його "рідкісним г*мном, а не людиною" та пропонувала називати "чангалістом", як і Влада Яму з Монатіком.