Між виконавцями назріває скандал. Приходько пояснила свою позицію, а також пригадала, як колись Потап образив її через патріотизм.

Читайте також "До побачення, Ані Лорак": що зірки кажуть про зрадницю

Приходько образила Потапа

Артистка відреагувала на новину про Потапа і Настю Каменських, в якій мовилося про те, що вони більше ніколи не виступатимуть в Росії. Приходько емоційно висловилася про колегу.

Рідкісне г*мно, а не людина. Г*мно і крапка,
– написала Анастасія.

Примітно те, що артистка написала публікацію російською мовою. Шанувальників такий допис приголомшив, в коментарях вони поцікавилися, чому Приходько такої думки про Потапа. У коментарях виконавиця пояснила, що колись репер критикував її за патріотизм, налаштовував проти неї колег.

Він як людина – повне г*мно! Зараз він говорить моїми словами 2014 року, а коли ми з ним перетнулися у палаці "Україна", він мене образив. За що був посланий на х*й. Тоді він бігав і налаштовував усіх проти мене, дуже негарно відгукувався у колах за мої дії проти Росії, і я про це знаю,
– заявила Приходько.

Анастасія зазначила, що зараз не вірить словам Потапа, вважає його лицеміром. Він нібито намагається бути патріотом, коли сам неодноразово виступав у Кремлі.


Приходько про Потапа / Скриншот з фейсбуку артистки

Реакція мережі

Деякі користувачі мережі не підтримують Приходько. Вони зазначають, що зараз не час для публічних сварок, адже ворог прагне розділити український народ і лише радіє, коли бачить такі скандали.

  • "Боже, яке конч*не! Іншого не можу сказати про тих, хто в цей важкий час обливає брудом інших і розводить ср*ч. Це низько! Особливо від зірок".
  • "Настю, а ти забула, як Росію на Євробаченні представляла?"

Однак багато шанувальників підтримують Приходько.

  • "Підтримую, противна особистість. Лицемірство йому і його дружині притаманне. Сором, Потапе!"
  • "У нього ще концерти раніше були заплановані в Росії на березень цього року. Тому, цьому патріотизму вірити – себе зневажати".
  • "Олексій Потапенко – зрадник! Дочекався дірки у кордоні й змився, як г*мно у трубу, а на камеру розписався своїм патріотизмом".