В одному з інтерв'ю Потап сказав, що на початку повномасштабної війни рвався на фронт, але батько порадив йому бодай у тероборону записатися. Він нібито зробив це просто з Іспанії, щоправда, на службу так і не з'явився. Ці слова не залишилися без уваги Колі Сєрги, який ще в лютому вступив до лав ЗСУ.

До теми "Кіркоров сказав нічого не говорити": Потап пригадав, як Каменських телефонувала Ані Лорак

Як Коля Сєрга потролив Потапа

У своїх інстаграм-сторіс Коля Сєрга запостив новину з заголовком "Потап після семи місяців за кордоном в Іспанії розповів, як рвався на фронт". У ній цитата репера: "Я сказав батькові: "Хочу їхати, хочу на фронт, на передову". А він каже: "У тероборону запишися для початку". Я кажу: "Запиши мене в тероборону". Так я записався в тероборону заочно і вирішив, що буду далі робити те, що вмію. Доносити все про Україну".

Зірковий захисник ніяк не прокоментував публікацію, але очевидно, що він глузує з таких "бійців" як Потап, які "воюють" за кордоном. Це у той час, як вся його сім'я – брат і навіть батько, який не вірив в Україну, зараз на полі бою.

Коля Сєрга потролив Потапа / Скриншот з інстаграм-сторіс співака

У Потапа є контракт добровольця тероборони

Вочевидь, сторіс Колі Сєрги зачепила Потапа, якого й до того хейтили за втечу за кордон. Тож він показав у мережі свій контракт добровольця територіальної оборони. Він, до речі, затверджений наказом Міноборони України 7 березня 2022 року. Крім того, репер написав, що все ж таки в ТрО служить очно, а не заочно.

Очно. Для всіх "зрадошукачів". Нагадаю, зрада починається з літери Z,
– зухвало відповів Потап.

Контракт добровольця тероборони Потапа / Фото з інстаграм-сторіс репера

  • Зірковий друг Колі Сєрги Даніель Салем, який теж служить у ЗСУ, публічно звертався до Потапа у серпні й просив повернутися в Україну: "У нас є культурний десант, який зробив Коля Сєрга. І ти можеш приїхати до нас і бути з людьми, які на передовій. Їм потрібна твоя допомога більше, ніж десь в Іспанії чи Америці".
  • Кум Потапа Юрій Горбунов теж казав, що на його місці приїхав би до Києва раніше, ніж у вересні, але ведучий не засуджував його привселюдно, бо він нібито багато робив за кордоном.
  • Найкращий друг репера Позитив теж зізнавався, що він не єдиний його товариш, який просив повернутися на Батьківщину та "показати свою любов, яку показує там".