Дружина Потапа Настя Каменських уже тиждень як повернулася в Україну з Іспанії. Натомість репер їхати додому чи то боїться, чи то не хоче. Його відсиджування прокоментував зірковий захисник Даніель Салем.

До теми Злата Огнєвіч зняла Даніеля Салема у своєму кліпі "Лелека": відео, де вони зіграли закоханих

Салем публічно присоромив Потапа

"Я відчуваю маленьке розчарування від деяких зірок. Я не говорю про жінок. Я говорю про чоловіків, які можуть робити більше тут ніж там", – зізнався Салем і тут же згадав про Потапа.

У нас є культурний десант, який зроби Коля Сєрга. І ти можеш приїхати до нас і бути з людьми, які на передовій. Їм потрібна твоя допомога більше, ніж десь в Іспанії чи Америці. Я дуже хочу, щоб така сильна людина, як Потап, повернулася. Тому що він може бути крутим транссетером. Повертайся,
– закликав Даніель Салем.

"Я не кажу – беріть зброю, ні. Я кажу – приїдьте, підтримайте", – додав захисник.

Даніель Салем і Потап

Даніель Салем і Потап / Скриншот з відео

Хто з зірок теж дорікає Потапу

  • Найкращий друг Потапа Позитив теж вважає, що той повинен повернутися до України. За його словами, він не єдиний, хто радить реперу нарешті з'явитися в Києві.
  • Співачка Настя Приходько взагалі регулярно висміює Потапа й радиться з фоловерами, як краще привітати його з перемогою: "Я так рада, що ви повернулись", "О, як здорово, що ми всі разом", "Як тобі там було важко, дякувати Богу, що все добре".