Російська гастролерка неодноразово ставала героїнею гнівних дописів Ігоря Кондратюка у фейсбуці. Однак цього разу він вилаяв Алі Лорак на сторінці композитора Олександра Ягольника. Той припустив, що після "народної" в Україну рвонуть заборонені Кіркоров та Моргенштерн.

До теми Не було пісні, – гастролерка Ані Лорак виправдалась за те, що 7 років не співала українською

"Про повернення Ані Лорак. Я вважаю оголошені нею концерти свого роду перевірочними. Якщо у неї все пройде гладко, то через рік у нас куди активніше виступатимуть російські зірки. Спочатку будуть Лорак та Лобода, а потім приїдуть Кіркоров та Моргенштерн", – завив Ягольник.

У відповідь Ігор Кондратюк написав: "Хвойда-тур". Його лаконічний коментар оцінили 35 користувачів фейсбуку, серед них і сам композитор.

Реакція Кондратюка на тур Ані Лорак Україною / Скриншот з фейсбуку Олександра Ягольника

Ані Лорак зібралась у тур Україною

  • Після двох аншлагів в Одесі Ані Лорак анонсувала тур Україною. У травні вона хоче приїхати з концертом у Харків, Запоріжжя, Херсон. Ба більше, гастролерка планує розширити географію.
  • Співачка обіцяє українській публіці блок з українськими хітами. До слова, у вересні вона вперше за 7 років презентувала україномовну пісню "Бачила". Схоже, репертуар для Батьківщини вона почала розробляти ще тоді.
  • Однак Ігор Кондратюк різко засудив Ані Лорак за майбутній тур Україною. Він назвав її плани "середньовічною дикістю, зневагою до всіх українців та іспанським соромом".