Наразі російська гастролерка Ані Лорак насмілилась відвідати лише три міста України – Харків, 20 травня, Запоріжжя, 22 травня та Херсон, 23 травня. У Центральну та Західну Україну співачка наразі поки не рипається. Однак у новому заявила, що планує розширити географію туру.

До теми Скрипаль-віртуоз Божик порекомендував, як боротись з російськими гастролерами в Україні

Ані Лорак зібралась у тур Україною

У Харкові, Запоріжжі та Херсоні Ані Лорак покаже концертну програму The Best, яку представила в Одесі в серпні 2021 року. Проте артистка запевняє, що її розширять старими хітами та новими піснями. До того ж Лорак стверджує, що у турі заспіває українською.

Вже цього року ми з моєю командою потішимо шанувальників серією концертів по Україні з програмою The Best. Зараз ми вдосконалюємо шоу, щоб здивувати навіть найвибагливіших глядачів. Обов'язково буде блок з українськими хітами, а також новими піснями,
– анонсувала співачка.

Ані Лорак зібралась у тур Україною

Ані Лорак зібралась у тур Україною / Фото "КП в Україні"

Повернення Ані Лорак в Україну

  • З січня 2021 року Ані Лорак їздила в Україну. Найчастіше вона з'являлась у Києві, а в липні оголосила, що готує до випуску українську пісню.
  • Прем'єра україномовного треку "Бачила" відбулась у вересні, після першого за сім років сольника в Одесі. У клубі Itaka гастролерка зібрала аншлаг, співала українські хіти та зізналась, що скучила за "рідними людьми".
  • На "Новій хвилі" в Сочі Ані Лорак відзначилася заявою, що "в музиці немає національності".
  • Згодом співачка неоднозначно пояснила свої гастролі Росією. Вона назвала себе "пташкою, яка дарує людям музику без кордонів". Від будь-яких звинувачень у зраді Лорак відхрещується.