Після Майдану народна артистка Ані Лорак чкурнула в Росію під крило Кіркорова. Там вона відсиджувалася довгих 7 років – активно гастролювала, збирала колекцію російських нагород і хизувалась дружбою з забороненими на Батьківщині артистами. Як з'ясувалось, за цей час зірка не забула рідну мову. Вона не співала українською лише тому, що ніхто не міг написати їй гідну пісню.

Читайте також Російська гастролерка Ані Лорак зібралась у тур Україною: в які міста вона насмілиться приїхати

Багато років я не випускала треків українською, тому що не було достойної пісні. Пісня "Бачила", на мій погляд, дуже чуттєва та лірична, одна з найпрекрасніших у новому альбомі,
– заявила Ані Лорак.

Вона має на увазі україномовний трек, який увійшов до її нового альбому "Я жива". Пісня "Бачила" вийшла у вересні 2021 року. Співачка написала нібито написала її у співавторстві з саундпродюсером Єгором Глібом – екскоханим TAYANNA, який покинув її з сином заради Лорак. "Слова з глибини мого серця", – описувала україномовну композицію сама артистка.

"Я вважаю її прекрасним прикладом того, як повинна звучати українська музика сьогодні", – гучно заявила Ані Лорак.

Ані Лорак – Бачила: дивіться відео онлайн

 

Це не перша одіозна заява Ані Лорак про творчість поза Україною:

  • На російському фестивалі "Нова хвиля" в Сочі висловилась, що "у музиці немає національності, вона звучить від серця". Схоже, саме тому останні 7 років весь репертуар Ані Лорак був виключно російськомовний.
  • Ще більше співачка оскандалилась в інтерв'ю українському ЗМІ. Свої гастролі в Росії Лорак виправдала тим, що вона "пташка, яка дарує музику без кордонів". Ба більше, з Києва артистка нібито втекла тому, що "потребувала більше місця, щоб літати".