На думку Ігоря Кондратюка, скандальна Ані Лорак закопала себе свіжим інтерв'ю, в якому спробувала пояснити, чому 8 років ігнорує російську агресію на Сході України та окупацію Криму. Він пояснює це тим, що співачка несповна розуму.

До теми Я пташка, яка дарує музику без кордонів, – Ані Лорак вперше прокоментувала виступи в Росії

Кароліна – яскрава ілюстрація талановитої, яскравої, магнетичної дівчини-артистки, в якої, вибачте, мало мізків. Вона навіть не зрозуміла, чому "її не підтримали українські політики",
– висловився Ігор Кондратюк.

За повернення російської гастролерки перепало й уряду України. Кондратюк обурюється, що держава жодним чином не урізає права тих зірок, які перемкнулись на бік Росії. Він сміливо називає їх колабораціоністами.

Скриншот з фейсбуку Ігоря Кондратюка

Не пропустіть У музиці немає національності, – одіозна Ані Лорак відзначилась заявою на "Новій хвилі"

Зауважимо, у вересні шоумен створив петицію, в якій вимагає на державному рівні заборонити гастролі російських артистів в Україні, адже це "бізнес на крові". Він пропонує зробити виключення для тих, хто "публічно виступив проти російської агресії".

Повний текст публікації Ігоря Кондратюка:

Кароліна – яскрава ілюстрація талановитої, яскравої, магнетичної дівчини-артистки, в якої, вибачте, мало мізків. Це інакше не називається. Вона навіть не зрозуміла, чому "її не підтримали українські політики". Скільки їх, байдужих до війни та вбивств громадян з українськими паспортами, таких, кому #какяразніца, #музикавнєпалітікі, #атстаньтєатартістав, #нємєшайтємнєслушатькавохачу.

Печалька. А ще тому "печалька", що воююча з агресором держава Україна мала би назвати колабораціоністів з РФ колабораціоністами й урізати їхні громадянські права.