Сотні українських чоловіків мріяли стати учасниками "Холостячки" та боротися за серце Злати Огнєвіч. Однак вдалося це далеко не всім.

Дивіться також Квіти і пустеля: як створювали проморолик "Холостячки" зі Златою Огнєвіч

Перший учасник "Холостячки"

Творці проєкту показали анонс, у якому розсекретили першого учасника. Вже цієї осені підкорювати Злату буде лікар за покликом душі та справжній романтик – Роман Васильєв. Чоловік з'явиться перед головною "Холостячкою" країни на білому коні. Чи погодиться Огнєвіч стати його принцесою та дасть першу бутоньєрку – глядачі дізнаються 17 вересня.


Роман Васильєв / Фото СТБ

33-річний Роман родом з Миколаєва, але вже декілька років живе в столиці. В Києві чоловік будує кар'єру в хірургічній стоматології. Він обожнює свою роботу, оскільки допомагає людям зберігати здоров'я.

Роман має приклад ідеальних стосунків – це його батьки, які одружені вже понад 30 років. Лікар також мріє про щасливу сім'ю, в якій пануватимуть любов і гармонія.

Я повністю готовий до того, щоб побудувати міцну сім'ю,
– заявив чоловік.


Роман Васильєв / Фото СТБ

"Холостячка" 2 сезон: головне

Зверніть увагу "Холостячка" 2 сезон: особисте життя, кар'єра та найкращі пісні Злати Огнєвіч

  • Ведучий шоу Григорій Решетник ділився подробицями зйомок, зізнаючись, що цей сезон буде дорослим, красивим. Також він зазначав, що Злата закохана і, можливо, в декількох чоловіків.
  • Довгоочікувана прем'єра, де глядачі побачать співачку Злату Огнєвіч дуже емоційною та пристрасною, відбудеться 17 вересня.