Холостяк 11 сезон

Ексучасниця "Холостяка-11" засвітила пружний бюст в зухвалому вбранні: еротичне фото
13 трав
22:26
Учасниця "Холостяка-11" Джессіка вилетіла з проєкту за крок до знайомства з батьками Михайла. Та дівчина продовжує працювати над собою, а тому знімається у стильних й навіть відвертих фотосесіях.
Бився з дівчатами: неочікувані подробиці з життя "Холостяка" Михайла Заливаки
6 трав
16:57
У 9 випуску "Холостяка" дівчата мали відповісти на запитання про Михайла Заливаку, щоб зрозуміти, наскільки добре вони встигли пізнати його. Зокрема з'ясувалося, що в дитинстві "Холостяк" бився з дівчатами, а також він ніяковіє, коли чує компліменти на свою адресу. Більше цікаво про Михайла – читайте далі.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.