Завдяки етнофольк гурту Go_A українська вперше прозвучала на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2021. Наша запальна пісня SHUM так сподобалася іноземній публіці, що переспівувати її беруться навіть ті, хто не знає мови. Учасниця з Австралії співачка Montaigne зробила це вкрай проникливо.

До теми Пісня Go_A для Євробачення-2021 залетіла на 5 сходинку світового рейтингу Spotify

Австралійка переспівала пісню SHUM гурту Go_A

На жаль, через карантинні обмеження учасниця не змогла приїхати на Євробачення-2021 та показала номер на пісню Technicolor онлайн. Обійти конкурентів і потрапити до гранд-фіналу Montaigne не вдалося, однак вона продовжує слідкувати за ходом пісенного конкурсу.

Напередодні грандіозного фіналу Євробачення-2021, який стартує 22 травня о 22:00 за київським часом, австралійка своєрідно підтримала одного з претендентів на перемогу. Ним став український гурт Go_A! Montaigne переспівала трек SHUM.

"Друзі з України, скажіть, як вам моя вимова? Звучить добре?" – поцікавилася співачка після проникливого виконання треку.

Австралійка переспівала пісню SHUM гурту Go_A: дивіться відео онлайн

Важливо Хто пройшов у фінал конкурсу Євробачення-2021

Як звучала пісня SHUM гурту Go_A:

  • Українські агрономи зняли пародію на пісню SHUM. Посеред поля, на тлі тракторів вони заспівали не про бога лісу Шума, а про посівну.
  • Гурт Go_A й сам виконав SHUM у новій варіації. Музиканти записали акустичну версію треку вдома на кухні, коли солістка Катерина Павленко ліпила вареники.
  • За кордоном також оригінально переспівали композицію Go_A. За це взялися представники української діаспори в Нідерландах та іноземці.
  • Завдяки перекладачці Катерині Заботкіній пісню SHUM відтворили мовою жестів.