Українська співачка Анастасія Приходько приховувала свою вагітність. Після того, як вона стала багатодітною матусею, спершу не розсекречувала стать дитини та не показувала обличчя.

Цікаво Дружина Віктора Павліка поділилась рідкісним дитячим фото співака

Анастасія Приходько показала обличчя сина

Артистка зізналась, що 5 місяців тому у неї народився син, тобто 25 березня. У важливий для хлопчика день матуся показала кілька миловидних фото з ним.

На одному зі знімків можна побачити маленького Луку на грудях у зіркової матусі. Цього разу співачка не стала приховувати його обличчя. Шанувальники засипали Анастасію Приходько привітаннями та компліментами.

Текст публікації Анастасії Приходько

5 місяців! Так це ж ціле життя! Наш Лука! Неможливо надивиться на тебе. Неможливо надихатися тобою і просто ось серце розривається, коли розумієш, що ти у нас є! Рости здоровим і міцним, наш малюк. ми поруч, твої мама, тато, братик і сестричка.


Анастасія Приходько з сином / Фото з інстаграму Анастасії Приходько


Анастасія Приходько з сином / Фото з інстаграму Анастасії Приходько


Анастасія Приходько з сином / Фото з інстаграму Анастасії Приходько

Анастасія Приходько – втретє матуся: що відомо

  • Українська співачка ретельно приховувала від громадськості, що вагітна втретє. Уважні прихильники зірки почали підозрювати її в особливому стані, коли вона брала участь у шоу "Маска". Під костюмом злегка був помітний округлий животик.
  • Згодом співачка зізналась, що не хотіла розповідати про свою вагітність тому, що це було дуже особисте. Знаменитість не хотіла "торгувати вагітністю" та здобувати на цьому популярність.
  • На початку квітня Анастасія Приходько розповіла, що стала матір'ю втретє. Згодом вона зізналась, що народила хлопчика, якого назвала Лукою. Артистка була відвертою перед фанами, тому часто показувала, як годує сина грудьми.