Вагітною 33-річна Анастасія Приходько знімалася в розважальному гіпершоу "Маска" та виступала в образі Бабки. Ще під час зйомок проєкту як зіркові детективи, так і глядачі помітили, що цей персонаж при надії. Однак тоді вона щоразу заперечувала ці припущення. Співачка з'явилася у студії спецвипуску та зізналася, що справді народила третю дитину.

Читайте також Зірка "Американського пирога" Мена Суварі вперше стала мамою

Попри запитання наполегливої Олі Полякової Анастасія Приходько не стала розсекречувати ані стать, ані ім'я, ані дату появи на світ новонародженого малюка.

"Ну народила, народила", – підтвердила знаменитість.

Аби новина про її вагітність не сплила в ЗМІ, вона відмовилася від піарників, з розв'язанням всіх робочих нюансів їй допомагав чоловік. Коханий підтримував зірку й за лаштунками, адже спочатку вона виступала на височенних підборах. Лише після кількох випусків вагітна артистка змінила їх на зручне взуття на плоскій підошві.

Я відмовилася від своїх директорів і піарників, щоб таємниця залишилася в родині. Тому весь знімальний процес чоловік був зі мною, бо мені було дуже складно. Ми намагалися приховати, як могли, але термін був дуже-дуже великий,
– поділилася Анастасія Приходько.

Нагадаємо, в Анастасії Приходько двоє дітей – 11-річна донька Нана від першого шлюбу з грузинським бізнесменом Нуріком Кухілава та син Гордій від другого чоловіка Олександра Притули. Від екскоханого співачка пішла через численні зради та насильство, яке відчула навіть крихітна донечка. З другим обранцем вона одружилася 2013 року, а обвінчалися вони 8 вересня 2019 року.

Додамо, Анастасія Приходько не вважає себе зразковою мамою. "Я погана мати.
У мене протестуючий підліток, а не дівчинка-ромашка. Вона не хоче робити домашні завдання, а я не можу стояти над її головою і гавкати", – ділилася знаменитість. У грудні минулого року вона навіть викликала поліцію для доньки.