Попри те, що про третю вагітність зірки знала лише її сім'я, вона таки влаштовувала фотосесії при надії. Анастасія Приходько прагнула оберігати новонародженого малюка від сторонніх очей, однак її останнє вагітне фото викликало такий резонанс, що артистка вирішила поділитися ще одним милим кадром.

Цікаво Принцеса Євгенія познайомила Гаррі з двомісячним сином, – ЗМІ

Як Анастасія Приходько виглядала вагітною

У кадрі епатажна співачка з'явилася в непритаманному собі образі. Замість зухвалого look вона підібрала пухнастий білосніжний светр зі спущеними плечима. Під ніжний верх вона не одягла нічого, тому засвітила оголені ніжки. Волосся артистка вклала рівно, нанесла насичений макіяж з акцентом на очі та чуттєво обхопила живіт руками.

"Я люблю бути різною, і головне – хочу і можу собі це дозволити, не соромлячись своїх самовиражень. Ось тут я дуже мила і теж собі подобаюся. У мені живе нове життя, моє серце б'ється в такт з маленьким сердечком малюка", – написала Анастасія Приходько.

Вагітна Анастасія Приходько / Фото Instagram / @prykhodko_official

Що відомо про третю вагітність Анастасії Приходько

  • Після фіналу гіпершоу "Маска" стало відомо, що учасниця, яка виступала в образі Бабки, втретє стала мамою. Малюк народився три тижні тому.
  • Співачка зумисне приховувала свою вагітність, адже не хотіла хайпувати на особистому.
  • Вона обіцяла якомога довше захищати "маленьку людинку від великого дорослого світу", однак вже за два дні вперше показала третю дитину. Замість Приходько стать малюка розсекретила Оля Полякова, написавши, що це "хлопчисько".
  • Після третіх пологів артистка важить 60 кілограмів. Менше ніж за місяць вона майже повністю повернулась у форму.