У суботу, 13 березня, інсайдери повідомили виданню People, що Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес розірвали стосунки після заручин. У матеріалі йшлося про те, що "це рішення не було легким та остаточним для них". Помилкова інформація швидко розлетілася мережею та пресою, тому спростувати чутки вирішили самі зірки.

Важливо Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес розійшлись через 2 роки після заручин, – ЗМІ

Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес залишаються разом

У заяві тому ж виданню People Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес повідомили, що переживають складний період у стосунках, однак роблять все для того, щоб залишитися разом.

Ми працюємо над деякими речами,
– йдеться у спільній заяві зірок.

"Вони ніколи офіційно не розлучалися і не розмовляли про це, вони все ще разом. Вони опинилися в складній ситуації, але їхні союз не розпався", – повідомило джерело, близьке до пари. Ця людина також додала, що чутки про роман Алекса Родрігеса з зіркою "Південної чарівності" Медісон ЛеКрой, які з'явились в лютому, не стали причиною кризи в стосунках співачки та спортсмена.

Відомо, що зараз Дженніфер Лопес живе і працює в Домінікані, де знімається у новому фільмі Shotgun Wedding, а Алекс Родрігес – в Маямі. Закоханим важко бачитися, особливо через карантин та пандемію COVID-19, але вони "хочуть спробувати залишитися разом".

Цікаво Історія кохання Дженніфер Лопес та Алекса Родрігеса: деталі гучного роману зіркової пари

Варто додати, що Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес під час карантину зверталися до сімейного психолога через кризу в стосунках. Причиною стала різниця в інтересах: якщо співачка була розчарована сповільненим темпом життя, то коханому подобалося бути вдома і проводити зустрічі через Zoom. За словами Джей Ло, терапія була корисною й допомогла їм порозумітися.